Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   September 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
»17181920212223
»24252627282930
Ігор Д'яченко & Jazz Combo Sputnik

Ігор Д'яченко & Jazz Combo Sputnik
Ігор Д'яченко & Jazz Combo Sputnik з прогармою "OLD FASHIONED STORY'S"

24 жовтня Caribbean Club Concert-Hall перетвориться на колиску джазу - Kansas City зразка 1934 року. Неповторну атмосферу цього міста створить віртуозний джазмен Ігор Д'яченко.

Його концертна програма «OLD FASHIONED STORy'S» - це свого роду подорож. Сентиментальна експедиція в світ музики, яка нагадає любителям джазу про старі добрі часи Епохи Свінгу. З легкої руки Ігоря ми перенесемося в легендарні клуби «Cotton Club» і «Savoy Ballroom» і відчуємо винятковий джазовий дух 20-40-х рр.

Тенор-саксофон, яскравий імпровізатор, лідер і учасник багатьох українських джаз-бендів. На його рахунку - величезна гастрольна «географія», сотні виступів на найрізноманітніших музичних майданчиках, від маленького клубу до великих концертних залів. Він палко пропагує улюблений traditional jazz. Мова, звичайно ж, про Ігоря Д'яченка.

На його концертах завжди панує особлива джазова атмосфера. Атмосфера свободи, розкутості і емоційних музичних образів. Не сумніваємося, що так само буде і 24 жовтня.

«Золоті» мелодії минулого, пронизлива музична ностальгія і 998 квадратів гарячих імпровізацій - не пропустіть концертну програму «OLD FASHIONED STORy'S» в Caribbean Club Concert-Hall!

... Gonna take a sentimental journey

Gonna set my heart at ease

Gonna make a sentimental journey

To renew old memories

Фан-зона — свободные зоны для просмотра мероприятия без привязки к конкретному месту.

Dear customer, you can order and buy tickets on «Ігор Д'яченко & Jazz Combo Sputnik», which will be - at Caribbean Club You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!