Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   June 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 
Від Піаф до Матьє

Від Піаф до Матьє

Kyiv

  Bel'Etage -Національний академічний духовий оркестр України запрошує на концерт французької музики «Від Піаф до Матьє», що відбудеться 28 вересня о 20:00 у концерт-клубі Bel Etage.

Наприкінці вересня, коли навіть «бабине» літо здає позиції, і погода дедалі стає холоднішою, настає пора затишних приміщень, атмосферної музики та спогадів про літні пригоди, романтичні вчинки та теплі зустрічі.

І якщо спогади та мрії – це ваше особисте, то приміщенням і музикою займуться організатори концерту Національного духового оркестру «Від Піаф до Матьє».

До програми вечора увійшла музика від яскравих представників французького шансону, які стали надбанням не тільки музичної культури Франції, а й усього світу: Едіт Піаф, Джон Дассен, Шарль Азнавур, Мірей Матьє та ін.

Ці пісні присвячені красивому коханню та різним життєвим історіям, які допомагають людині триматися за будь-яких обставин. Але не потрібно знати французьку, щоб відчути мелодію та її значення. Взагалі про французький шансон важко говорити, і щоб його зрозуміти варто тільки доторкнутися до творчості представників цього жанру. Що ми і пропонуємо зробити разом з Національним духовим оркестром. А ліричності та деякої інтимності композиціям додадуть прекрасні солісти Маргарита Мелешко та Віталій Костенко.

Національний академічний духовий оркестр України

Диригент – Олексій Вікулов

Солісти – фіналістка телешоу «Голос країни» Маргарита Мелешко (вокал) та Віталій Костенко (вокал).

Dear customer, you can order and buy tickets on «Від Піаф до Матьє», which will be - at Bel'Etage You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!