Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   September 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
»17181920212223
»24252627282930

Mowgli
Mowgli

О.Градський
МАУГЛІ
Балет на 2 дії

Лібрето О.Градського за Р.Кіплінгом

Постановний склад

Диригент-постановник – Анатолій Бойченко
Балетмейстер-постановник – нар. арт. України Віктор Литвинов
Художник-постановник – засл. діяч мистецтв України Олександр Бурлін
Художник костюмів – засл. художник України Людмила Нагорна
Хормейстер – Анжела Масленнікова
Диригент – Євген Воронко|
Балетмейстери-репетитори – нар. арт. України Тетяна Боровик, Віталій Волошин, Оксана Хамровська
Режисер, який веде виставу – Віктор Соболєв

Мало хто знає, що метр російської рок-музики  – відомий співак і композитор Олександр Градський є автором трьох балетів. Два десятиліття тому його балети «Мауглі» (авторська назва «Людина»), «Распутін» і «Єврейська балада» були вперше поставлені саме в Київському театрі опери і балету для дітей та юнацтва балетмейстером Георгієм Ковтуном.

Працюючи над втіленням свого задуму, балетмейстер розповідав:

«Попередня вистава вирішувалася як політичний памфлет, тоді це було актуальним. Однак, вважаю, що час таких  вистав уже минув. Хоча в нашому спектаклі, як і в «Книзі джунглів» Р.Кіплінга, йдеться про суспільство в цілому. Адже й у світі тварин, і серед людей ми знаходимо багато подібного. У виставі йдеться про загальнолюдські цінності та про необхідність подолання зла. Мауглі я вважаю істотою, створеною за «образом і подобою» Господа. Протиставлення йому – зловмисник Шерхан. Це вистава про любов у всіх її проявах: кохання між чоловіком і жінкою, любов до дітей, до ближнього свого».

Відповідно до нового хореографічного вирішення художник Олександр Бурлін вніс серйозні зміни у сценографію спектаклю. Нові костюми створила  головний художник театру Людмила Нагорна.

У прем’єрній виставі 27 червня 2003 році провідні партії виконували: Костянтин Віновой (Мауглі), Ірина Гордійчук (Дівчина), Сергій Бондур (Шер-Хан), Андрій Вдовиченко (Акела), Ганна Світличенко (Багіра), Костянтин Зубач (Табакі). Кожен з них показав себя майстром перевтілення, створив яскравий образ, що приваблював різноманітністю акторських барв.

У 2004 році вистава була удостоєна театральної премії «Київська пектораль» у номінації «краща вистава для дітей».

Балет зацікавить і школярів, і дорослих глядачів.

Dear customer, you can order and buy tickets on «Mowgli», which will be - at Opera and Ballet Theater for Young Audiences You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!