Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   August 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  
ДЕСЯТЬ ВІДТІНКІВ ЖІНКИ

ДЕСЯТЬ ВІДТІНКІВ ЖІНКИ
НА ВІДЗНАЧЕННЯ РОКУ ЯПОНІЇ В УКРАЇНІ У Артистичній вітальні театру

ДЕСЯТЬ ВІДТІНКІВ ЖІНКИ

Концерт-вистава японської музики

У концерті беруть участь солістка театру, лауреат міжнародних конкурсів Олена Гребенюк (сопрано) та Марія Поляшова (фортепіано).

Режисер-постановник концерту-вистави Дмитро Тодорюк:Якими б цікавими, самобутніми, неординарними і закритими не були традиції та культури різних народів чи континентів, наодинці зі своїми переживаннями чи думками люди у всі часи схожі. 

До такої думки ми прийшли, коли познайомились з японськими піснями. Кожна з них - це витончена історія почуттів, спогадів, роздумів. Це певний емоційний стан, який так само живе і в українських, і в італійських, і в африканських піснях.

Саме з таких вокальних мініатюр японських композиторів ми створили нашу концерт-виставу "Десять відтінків жінки". В ній ми розкажемо про Жінку, яка після розлуки з коханим залишилась на самоті в своїй кімнаті...
"Десять відтінків жінки" – це наша спроба познайомитись самим і познайомити глядача з часточкою багатогранної культури країни Сонця ,що сходить”.

Dear customer, you can order and buy tickets on «ДЕСЯТЬ ВІДТІНКІВ ЖІНКИ», which will be - at Opera and Ballet Theater for Young Audiences
Artistic living room You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!