Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   August 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

“DJazz”
РадіоБенд Олександра Фокіна
“DJazz”
РадіоБенд Олександра ФокінаОфіційна інформація від організаторів:

"Дорогі друзі, шановні кияни та гості міста! 24 квітня у Національному палаці «Україна» призначена грандіозна подія – світова прем’єра унікальної молодіжної програми "DJazz" від одного з найкращих оркестрів світу "Alex Fokin RadioBand".
      Але оркестр та організатори вирішили поділитися щастям бути присутніми на цій визначній культурній події не тільки з тими, хто планував прийти у цей вечір до Палацу "Україна", а з усіма киянами на безкоштовній основі, перенесши прем'єру на святу для усіх нас Михайлівську площу 16 травня саме у День Європи, тим самим ще раз наголошуючи європейський вибір у якості пріорітету для нашої країни.
      І символічно, що це буде не просто прем’єрний концерт, а справжня інтернаціональна подія: бо на сцені разом з Оркестром виступатимуть легендарні світові музиканти: найкращий саксофоніст світу Еrіc Мarienthal, видатний трубач Willie Murillo та співачка Becky Martin (обидва з відомого світові "Gordon's Goodwin Big Phat Band") і учасник легендарної групи "Yanni" унікальний віртуоз-перкусист Yoel Del Sol.
      Проект спрямований переважно молодіжній частині аудиторії. Музика проекту являє собою потужне, танцювальне, супер-сучасно аранжоване та виконане за стилістикою XXI століття втілення найкращих  інструментальних та вокальних творів світового джазу.
      УНІКАЛЬНІСТЬ ПРОЕКТУ ПОЛЯГАЄ У ПЕРЕНЕСЕННІ ВЕЛИКОГО МИСТЕЦТВА ДЖАЗУ З МИНУЛОГО СТОЛІТТЯ  - У СТОЛІТТЯ НИНІШНЄ ЙОГО Ж  ВИДАТНИМИ ВИКОНАВЦЯМИ!
      За дві години на Ваших очах відбудеться трансформація супер-хітів світового джазу у сучасну молодіжну музику XXI століття! Інструментальні п’єси і вокальні композиції без пауз перетікатимуть з однієї в іншу, одні солісти міняють других, інструменталісти чергуються з вокалістами. І все це відбувається на потужному високо якісному звуковому супроводі та яскравій феєрії світлових та візуальних ефектів! 
     Отже, час зустрічі - 16 травня на Михайлівській площі о 21 годині!"

Dear customer, you can order and buy tickets on «“DJazz” РадіоБенд Олександра Фокіна», which will be - at "Ukraine" palace You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!