UA EN RU
«   Липень 2017   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
»17181920212223
»24252627282930
 31      

Лебедине озеро
Сучасна версія
Лебедине озеро
Сучасна версіяКИЇВСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНЫЙ  АКАДЕМІЧНИЙ
ТЕАТР ОПЕРИ І БАЛЕТУ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА
КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ

П.ЧАЙКОВСЬКИЙ
ЛЕБЕДИНЕ ОЗЕРО
СУЧАСНА ВЕРСІЯ
Балет на 2 дії
Лібрето Раду Поклітару

Диригент-постановник
– лауреат Міжнародного конкурсу Сергій Голубничий
Хореографія та постановка – Раду Поклітару
Сценографія – засл. діяч мистецтв України Андрій Злобін
Художник костюмів – Ганна Іпатьєва

«Лебедине озеро» - найвідоміша балетна легенда, своєрідний синонім самого слова «Балет». Геніальна музика Петра Ілліча Чайковського – це головна складова постійного грандіозного успіху вистави, яка не сходить зі сцен театрів в усьому світі вже понад 130 років.

У виставі хореографа Раду Поклітару, задум якої виношувався довгий час, абсолютно змінено сюжет. Це не звична казка про Принца, який зустрів і покохав дівчину, перетворену злим чарівником на лебедя. Автор створює балет-притчу, балет - роздум про неможливість жити, зраджуючи своєму істинному єству. Існування у чужій подобі, проживання не свого життя і долі  – це страшний вирок. Маленький лебідь, проти своєї волі перетворений на хлопчика, має пройти через страждання, удари долі. Кохання приходить до нього лише в примарних снах. Врешті він отримує свободу, але запізно – нитка життя обірвалася.

Мова сучасного танцю, якою оповідається цей балет, допомагає домогтися яскравого співпереживання глядачів. Фантастичні декорації, створені сценографом Андрієм Злобіним, занурюють нас у фантасмагоричний світ двору Ротбарта – «доктора Франкенштейна», який вміє на операційному столі переробляти сутності живих істот. Костюми художника Ганни Іпатьєвої дають можливість артистам надзвичайно точно й образно створювати, як образи людей з оточення Ротбарта, так і містичних ельфів-лебедів із снів головного героя.

Лебедине озеро
Сучасна версія

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Лебедине озеро Сучасна версія», що відбудеться – в Театрі опери та балету для дітей та юнацтва. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра.