Мобільний додаток – всі квитки без сервісного збору
UA EN RU
«   Жовтень 2017   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
»3031     

"Кармен"
Гастролі.
"Кармен"
Гастролі.

"Кармен"
Гастролі.

Волинський академічний обласний український музично - драматичний театр імені Т.Г.Шевченка

П’єса Петра Ластівки за новелою П. Меріме „Кармен” в перекладі з французької М. Москаленка, лібретто А. Мельяка та Л. Галеві, в перекладі з французької М. Рильського та О. Галабутської, музика Ж. Бізе (опера „Кармен”), Ж. Бізе – Р. Щедрін „Кармен-сюїта” в обробці та викладі Миколи Гнатюка.
Молодий капрал Хосе закохується у вродливу циганку на ім’я Кармен, проте, це кохання не дає йому нічого окрім болю і страждань. Зрештою, він і не зчувся, як з допропорядної людини перетворився на контрабандиста і.. вбивцю..
Автор виводить відразу чотирьох Кармен, котрі, будучи цілком різними за формою, все ж являють суть єдину і в даному випадку – лиху. Адже споконвіку відомо, що жінка, в залежності від позиції яку займає по відношенню до чоловіка, має силу та владу, як піднести його, так і занапастити..
Вистава, як і п’єса, написана на основі відразу трьох творів, поєднує в собі драматичний матеріал, оперу та балет.
Режисер-постановник – Петро Ластівка
Художник-постановник – Наталія Руденко-Краєвська
Аранжування та виклад, диригент – Микола Гнатюк
Балетмейстер-постановник – Володимир Замлинний
Хормейстери-постановники - Микола Седлярук,Олександра Дацик  

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Кармен" Гастролі.», що відбудеться – в Tеатр імені І. Франка. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра.