Мобільний додаток – всі квитки без сервісного збору
UA EN RU
«   Грудень 2017   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
»11121314151617
»18192021222324
»25262728293031

Пер Гюнт
Балет на 2 дії
Вистава учнів Київської муніципальної Української Академії танцю ім. С. Лифаря 

Пер Гюнт
Балет на 2 дії

Пер Гюнт
Балет на 2 дії

З музично-драматичних творів Е. Грига особливо широко відома його музика до драми Генріка Ібсена "Пер Гюнт". Ібсен показав усьому світу красу суворої північної природи, героїку древніх норвезьких сказань, населивших ліс і долини Норвегії цілим натовпом казкових істот: тролів, гномів, фей, то ворожих, то доброзичливих до людей. Григ - геній затвердження. У «Пер Гюнт» він виділив з усього ідейного і сюжетного багатства п'єси тему вірного кохання, що очищує. І тепер важко уявити драму Ібсена без музичного прочитання її Григом. Музика Грига, що виросла на грунті норвезьких народних пісень і танців, яскраво національна і в той же час зрозуміла слухачам будь-якої країни.

Драма розповідає про пригоди селянського хлопця, веселуна і витівника, що вибрав у житті небезпечний принцип - бути самим собою задоволеним. Йому протиставлені образи вірних, добрих і люблячих жінок: матері Пера - Осе й дівчини Сольвейг. Все життя Сольвейг чекала Пера, а прийшов він до неї вже старим і нещасним, занадто пізно зрозумівши, що життя розтрачена даремно. Дія балету «Пер Гюнт» відбувається на початку XIX століття в Норвегії та Північній Африці.

 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Пер Гюнт Балет на 2 дії», що відбудеться – в Національній опері України . Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра.