UA EN RU
«   Березень 2017   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
 20212223242526
»2728293031  

Заміж за три мільйони
Заміж за три мільйони

Київський театр ВІЗАВІ

Заміж за три мільйони
Ексцентріческая комедія

Всі хочуть бути багатими і щасливими. Усі мріють несподівано розбагатіти і поїхати куди-небудь на Канари. І раптом така можливість представляється! Залишається тільки простягнути руку і ...


Ексклюзивна комедія Тамари Морозової.

Тривалість - година сорок хвилин.

Звучить оригінальна музика.

Дія відбувається в наші дні в сучасній квартирі, де рідні сестри не можуть поділити спадщину в три мільйони доларів, тому як умовою отримання грошей є їх обов'язкове заміжжя. Як бути, якщо одна з сестер має вже трьох дітей і чотирьох колишніх чоловіків, а інша - стара діва, боїться чоловіків як вогню? Але єдиний претендент на шлюб - підбадьорливий дідусь!

Зворушливі й ніжні відносини між персонажами, що переходять деколи у відкрите протиборство, перемоги і поразки, у авантюристів які не відбулися  і багато іншого, повинні викликати у глядача розчулення і відкритий сміх.

Комедія експресивна і динамічна, в міру комічна, зворушлива і, найголовніше, - смішна.

Постановка - Євгена Морозова.

http://www.teatr-vizavi.com/ 


 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Заміж за три мільйони», що відбудеться – в Будиноку Художника. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра.