UA EN RU
«   Серпень 2017   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   1 2 3 4 5 6
  7 8 910111213
 14151617181920
»21222324252627
»28293031   

"ДОН КІХОТ"
СЕРГІЙ ПОЛУНІН ТА КАТЕРИНА КРИСАНОВА
"ДОН КІХОТ"
СЕРГІЙ ПОЛУНІН ТА КАТЕРИНА КРИСАНОВАСвітові зірки балету
Сергій Полунін та Катерина Крисанова
у спектаклі «Дон Кіхот».

24 квітня в Національному театрі опери та балету України в рамках міжнародного проекту «Перша позиція», відбудеться спектакль - «Дон Кіхот».
Зустрічайте! Молодий, експресивний балетний геній - Сергій Полунін наймолодший прем'єр лондонського Королівського балету, прем'єр московського музичного театру ім. Станіславського і Немировича - Данченко. У свої 24 роки він входить до числа найталановитіших молодих артистів світу. Танцівник, який вражає феноменальною технікою і надзвичайною харизмою, ідеально виконуючий як класичні постановки, так і сучасну хореографію, кожна прем'єра якого викликає екстаз у критиків. 17 листопада на сцені Національної опери України, Сергій танцював у балеті «Жізель» разом із Світланою Захаровою, на відкритті проекту «Перша позиція». У продовж проекту, Сергій Полунін виступить в балеті «Дон Кіхот», де його партнеркою буде прекрасна прима - балерина Большого театру, народна артистка Республіки Північна Осетія - Аланія, учениця Світлани Адирхаевої - Катерина Крисанова. Катерина є володаркою 1 - ї премії Міжнародного балетного конкурсу «Приз Люксембургу». У репертуарі Катерини, провідні партії в найбільш знакових виставах Большого театру: «Спартак», «Лебедине озеро», «Дон Кіхот», «Спляча красуня», «Баядерка», «Лускунчик», «Раймонда», «Жізель». Катерина Крисанова одна з найталановитіших балерин Большого театру. Вистави за її участю , завжди проходять при повному аншлагу.

Балет «Дон Кіхот» - одне з найбільш життєстверджуючих, яскравих і святкових творів балетного театру. Цікаво, що, не дивлячись на свою назву, цей блискучий балет - аж ніяк не інсценування знаменитого роману Мігеля де Сервантеса, а самостійний хореографічний твір Маріуса Петіпа за мотивами «Дон Кіхот». Це прем'єра комічного спектаклю, який поставив М. Петіпа на музику Людвіга Мінкуса, в якій розповідалося про весілля юної красуні і багатія, що не відбулося через істинне кохання героїні до бідного юнака.

«Дон Кіхот» - одне з кращих творінь Петіпа, який багато мандрував по містах Іспанії, проникаючись духом і традиціями танцювального фольклору цієї країни. Великий хореограф зумів втілити на сцені і радість і веселощі, передавши багатство і своєрідність іспанського колориту створивши яскравий святковий спектакль, котрий навічно увійшов до класики жанру.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"ДОН КІХОТ" СЕРГІЙ ПОЛУНІН ТА КАТЕРИНА КРИСАНОВА», що відбудеться – в Національній опері України . Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра.