UA EN RU
«   Липень 2017   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
 17181920212223
»24252627282930
 31      

Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств 
WWFC CAGE ENCOUNTER 6

Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств
WWFC CAGE ENCOUNTER 6
Международный турнир по смешанным единоборствам WWFC CAGE ENCOUNTER 6

Эта весна ознаменуется знаковым событием для украинского спорта! В рамках международных состязаний ММА жители и гости столицы смогут увидеть эффектные поединки сильнейших спортсменов многих стран мира: Белорусии, Америки, Люксембурга, Азербайджана, Молдовы, Франции, Бразилии, Австрии и, разумеется, Украины. 29 марта в стенах столичного Дворца Спорта произойдет 14 профессиональных поединков, один из них - в женской категории. Не пропустите это зрелищное шоу - спешите купить билеты на ММА в Киеве. Сделать это можно в режиме онлайн с помощью нашего сайта.

Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств WWFC CAGE ENCOUNTER 6

Ця весна ознаменується знаковою подією для українського спорту! В рамках міжнародних змагань ММА жителі і гості столиці зможуть побачити ефектні поєдинки найсильніших спортсменів багатьох країн світу: Білорусі, Америки, Люксембургу, Азербайджану, Молдови, Франції, Бразилії, Австрії і, звісно ж, України. 29 березня в стінах столичного Палацу Спорту відбудеться 14 професійних поєдинків, один з них - в жіночій категорії. Не пропустіть це видовищне шоу - поспішайте придбати квитки на ММА в Києві. Зробити це можна в режимі онлайн за допомогою нашого сайту.

 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств WWFC CAGE ENCOUNTER 6 », що відбудеться – в Палаці Спорту. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра.