UA EN RU
«   Липень 2017   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
 17181920212223
»24252627282930
 31      

Океан Ельзи
Океан Ельзи
18 лютого 2012 р. в столичному Палаці спорту відбудеться
концерт «ОКЕАН ЕЛЬЗИ» У СУПРОВОДІ СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ

Вперше до концертної програми групи увійдуть декілька композицій з першого сольного альбому Святослава Вакарчука «Вночі» (2008). Зокрема, відвідувачі концерту зможуть почути одну з найбільш ліричних пісень цього альбому «Така, як ти».

Нагадаємо, у жовтні минулого року група відіграла два аншлагових концерти у супроводі оркестру в Києві в Палаці «Україна», а також у Москві, Мінську, Санкт-Петербурзі.

Як неодноразово зазначалося, ця програма не є оркестровою за аранжуванням. На відміну від «Тихого океану» 2002-го року, музиканти не створюватимуть спеціальні аранжування. Кращі композиції «Океан Ельзи» будуть виконані у звичайній для групи роковій стилістиці, а оркестр гратиме свої партії. Декілька композицій будуть виконані лише музикантами групи.

Слухачам надається можливість почути живе виконання максимально наближене до студійного варіанту, тобто так, як пісні звучать на платівках.

Святослав Вакарчук, лідер О.Е.: «На перший експеримент з оркестром ми зважилися ще у 2002 році, коли створили програму «Тихий Океан». І після не раз залучали класичних музикантів для співпраці. Але тоді ми створювали спеціальні аранжування під кожну композицію. А ось ідея конкретно цієї програми полягає в тому, щоб у звичне для всіх рокове звучання «Океану Ельзи» додати симфонічний оркестр. І в цьому так званому дуеті ніхто ні під кого не підлаштовується, від цього музика стає тільки незвичайнішою»

До програми концерту увійдуть вибрані композиції з усіх семи альбомів «Океан Ельзи», а також сольного проекту Святослава Вакарчука «Вночі».

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Океан Ельзи », що відбудеться – в Палаці Спорту. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра.