UA EN RU
«   Сiчень 2017   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
 16171819202122
»23242526272829
»3031     

БГ Symphonia

БГ Symphonia
БГ SYMPHONIA
Всеукраїнський тур восени 2016
 
Борис Гребенщиков продовжує радувати шанувальників незвичними формами своїх виступів. Перебуваючи в безперервному русі, в безперервному пошуку, експериментуючи з різними стилями і музичними жанрами, БГ завжди зберігає здатність тішити  і дивувати новим і несподіваним. Провівши весну і літо, граючи в     підземних переходах і на площах міст нашої неосяжної Планети, БГ планує провести осінньо-зимову серію "ОРКЕСТР-ТУРІВ" з програмою "БГ SYMPHONIA". Український тур почнеться концертом в Черкасах 8 листопада і охопить вісім міст

У програмі концертів прозвучать і сучасні нам пісні БГ, і пісенна класика "Аквариума" - в новому, несподіваному прочитанні (спеціально створених для туру!) чарівних оркестровок Мілоша Єліча (Сербія). І що саме, мабуть, інтригуюче - інструментальна п'єса, написана БГ безпосередньо для симфонічного оркестру.
 
Проект "БГ SIMPHONIA" виник майже спонтанно в Києві, ставши творчим результатом зустрічі Бориса Гребенщикова і відомого українського саундпродюсера і клавішника гурту Океан Ельзи Мілоша Єліча. Бесіди за лаштунками одного з київських концертів і привели до ідеї проекту, підготовка якого йде зараз повним ходом.

Мілош Єліч, основний аранжувальник проекту і диригент: «У січні 2016 ми зустрілися з Борисом Борисовичем на великому благодійному концерті. Атмосфера того вечора була абсолютно особливою, відомі пісні звучали по-новому, і нам всім сподобався цей музичний формат. У той же вечір Борис Борисович запропонував створити спеціальну концертну програму і провести в подібному форматі невеликий концертний тур. Я зі свого боку підтримав ідею і запропонував взяти участь оркестру «Віртуози Києва», таким чином ми створили інтернаціональну музичну лабораторію. Про фінальний результат рано говорити, зараз ми ще працюємо над програмою. Я впевнений, ми покажемо музику БГ в ще одному Світі, і це дуже сподобається слухачам. »

Побачити і почути нову програму Бориса Гребенщикова "БГ SIMPHONIA" можна буде цієї осені у всеукраїнському турі в восьми містах: Київ, Одеса, Черкаси, Кременчук, Полтава, Запоріжжя, Харків і Дніпро.
 
Проект інтернаціональний, в концертах візьмуть участь музиканти з різних країн:
- Оркестр "Віртуози Києва"
- Постійно працюючі з БГ музиканти гурту "Аквариум":
Олексій Зубарєв (гітари, Росія),
Брайан Фіннеган (флейти, Ірландія)
Ліам Бредлі (перкусія, Ірландія).
- Диригентом виступить музикант (Океан Ельзи), композитор, аранжувальник і саундпродюсер Мілош Єліч (Сербія).
 
Це не перший досвід співпраці Гребенщикова з симфонічними оркестрами. Раніше Борис уже виступав з ансамблем «Російські віртуози Європи» в Лондоні, у відомому концертному залі Cadogan Hall. А в 2012 році - з симфонічним оркестром Академічної Капели в Санкт-Петербурзі, де прозвучала відома симфонічна сюїта «ФАВН», оркестровка до якої була написана БГ в співдружності з британцем Саймоном Бассом.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «БГ Symphonia», що відбудеться – в Жовтневому палаці. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра.