UA EN RU
«   Липень 2017   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
 17181920212223
»24252627282930
 31      

БГ Symphonia

БГ Symphonia
БГ SYMPHONIA знову прозвучить у Києві і вперше у Львові.

Восени 2016  у восьми  українських містах  з аншлагами пройшли концерти "БГ SIMPHONIA”- проекту Бориса Гребенщикова і відомого українського саундпродюсера і клавішника гурту Океан Ельзи Мілоша Єліча. Бесіди за лаштунками одного з київських концертів  привели до ідеї проекту з оркестром, який минулого року зібрав повні зали не тільки в Україні, а й в інших країнах світу.

Враховуючи успіх проекту, команда вирішила продовжити тур і вже в травні  2017 зіграє програму в київському  театрі  Франка та львівській опері.

Проект "БГ SIMPHONIA"  інтернаціональний, в концертах  беруть участь музиканти з різних країн:

- Оркестр "Віртуози Києва"

- Постійно працюючі з БГ музиканти гурту "Аквариум":

Олексій Зубарєв (гітара, Росія),

Брайан Фіннеган (флейта, Ірландія)

Ліам Бредлі (перкусія, Ірландія).

- Диригент - музикант (Океан Ельзи), композитор, аранжувальник і саундпродюсер Мілош Єліч (Сербія).

У програмі концертів -  і сучасні нам пісні БГ, і пісенна класика "Аквариума" - в новому, несподіваному прочитанні (спеціально створених для туру!) чарівних оркестровок Мілоша Єліча. І найбільш інтригуюче - інструментальна п'єса, написана БГ безпосередньо для симфонічного оркестру.

Бронювання дійсне одну добу

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «БГ Symphonia», що відбудеться – в Tеатр імені І. Франка. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра.