UA EN RU
«   Лютий 2017   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728     

Песняри

Песняри
«ПІСНЯРИ» - ВОЗЗ'ЄДНАННЯ «ЗОЛОТОГО» СКЛАДУ!
«Білоруські Бітлз»


Київ, МЦКМ (Жовтневий Палац) , 26 жовтня, 19:00

Легендарний ансамбль «ПІСНЯРИ» возз'єднався в колишньому «золотому» складі і дасть в Києві довгоочікуваний концерт. Всім, хто «родом з дитинства». Концерт Леоніда Борткевича і Анатолія Кашепарова, «золотих голосів золотого складу» ВІА «Пісняри» присвячений всім шанувальникам пісні.

Минуло майже півстоліття з того часу, як Володимир Мулявін під ім'ям «ПІСНЯРИ» зібрав з кращих виконавців того часу колектив, який до цього дня продовжує активно гастролювати. Минуло майже півстоліття, а до сих пір знаменита «Біловезька пуща» щемить серце. Мелодизм цих пісень, що поєднують у собі душу білоруського фольклору, висококласне професійне виконання і оригінальні аранжування, стає все більш цінним.
Популярність Піснярів на слов'янських територіях майже не має аналогів. «Білоруські Бітлз» до сих пір настільки затребувані, що у свій час по просторах СНД гастролювали одночасно відразу три склади легендарного ВІА, в кожному з яких брав участь один або кілька музикантів, яким в той чи інший період довелося працювати в ансамблі.
На київському концерті 26 жовтня відбудеться неможливе: ми почуємо ТИХ САМИХ Піснярів, які возз'єдналися після багаторічної перерви. Отже, на сцену вийдуть найвідоміші і яскраві солісти ансамблю - Леонід Борткевич і Анатолій Кашепаров.

Леонід Борткевич - соліст ВІА «ПІСНЯРИ» з 1970 по 1980 рік і з 2000 по серпень
2003 року. Це його голос звучить у безсмертних піснях «Олеся», «Білорусь», «Березовий» та інших. У 1991 році разом з дружиною і сином Річардом емігрував в США. У 2000 р. повернувся до Білорусі, в ансамбль.

Анатолій Кашепаров добре запам'ятався шанувальникам творчості ансамблю не тільки своїм проникливим виконанням пісні «Вологда», але і чистим голосом, природною манерою поведінки на сцені, драматичним талантом артиста, здатного миттєво перевтілюватися в різних героїв-персонажів своїх пісень. У 1991 виїхав до США, де не припиняв займатися музикою.

Кожна пісня «Піснярів» - хіт. На концерті ви почуєте найяскравіші і найвідоміші композиції з репертуару безсмертного ансамблю у виконанні голосів, що їх знають та люблять мільйони.


Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Песняри», що відбудеться – в Жовтневому палаці. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра.