Мобільний додаток – всі квитки без сервісного збору
UA EN RU
«   Грудень 2017   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
»11121314151617
»18192021222324
»25262728293031

Володимир Співаков
і "Виртуозы Москвы"
Володимир Співаков
і "Виртуозы Москвы" Володимир Співаков і Віртуози Москви

 "Сьогодні і завтра"
 Живий звук

28 березня 2012 в одному з кращих залів Києва - Жовтневий палац - концерт всесвітньо відомого оркестру «Віртуози Москви». За диригентським пультом - його засновник і незмінний художній керівник маестро Володимир Співаков.

Володимир Співаков вже багато років є символом російської виконавчої школи. Маестро відомий як видатний скрипаль, як художній керівник і головний диригент кількох оркестрів, керівник музичних фестивалів в Росії і в Франції (Кольмар), засновник власного дитячого благодійного фонду.

Серед цих творчих починань оркестр "Віртуози Москви" створений Володимиром Співаковим в 1979 році займає особливе місце. Протягом усього свого існування цей музичний колектив демонструє високий виконавський рівень. Надзвичайно широкий репертуар - від Баха до Шнітке - безперервно поповнюється новими творами знаменитих композиторів різних країн та епох.

Програма вечора:

1 відділення
В.А. Моцарт. Дивертисмент № 1.
В.А. Моцарт. Концерт для фортепіано з оркестром № 12.
Соліст - стипендіат Міжнародного благодійного фонду Володимира Співакова, лауреат міжнародних конкурсів Данило Харитонов (фортепіано)
2 відділення
Й. Гайдн. Концерт для віолончелі з оркестром до мажор.
Солістка - стипендіат Міжнародного благодійного фонду Володимира Співакова, лауреат міжнародних конкурсів Анастасія Кобекіна (віолончель)
Й. Гайдн. Симфонія № 45 «Прощальна»

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Володимир Співаков і "Виртуозы Москвы"», що відбудеться – в Жовтневому палаці. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра.