Мобільний додаток – всі квитки без сервісного збору
UA EN RU
«   Листопад 2017   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»27282930   

Маски-шоу
Маски-шоу15-17 листопада 2013 р. в Будинку клоунів в Одесі відбулася прем'єра вистави легендарного театру «Маски-шоу», під керівництвом Народного артиста України Георгія Делієва, "Маски в кубі". Далі плануються регулярні покази  цього спектаклю, як у своєму театрі, так і з гастрольними турами по Україні. Як і вся творчість «Масок», яка добре відома глядачеві завдяки гумористичному телесеріалу, нова програма непередбачувана провокацією і сміливим викликом буденності.

«Коли я чую слово Одеса, я відразу згадую Юрочку Делієва і його «Маски», які уособлюють для мене життєдайний дух цього дивного міста. З самих перших кроків, ще в моїй студії, ідея лицедійства так органічно і так неподільно поглинула його, що досі невтомно і радісно втілює її в життя у всьому, що робить, - будь то театр, кіно, живопис або музика». (Слава Полунін)

"Маски в кубі" - це комедія без слів про перетворення фантазії в реальність і реальності у фантазію. На сцені глядачі побачать виставу-сновидіння, де сюжетна лінія розчиняється в безперервному потоці свідомості. Тут дорослі стають дітьми, а все серйозне абсурдом. Смішні до нестями сцени змінюються красивими філософськими образами і несподіваними трюками. Так само, як один сон тут же стає іншим, настрій вистави непередбачувано змінюється від скетчу до скетчу. З надзвичайною пластичністю і майстерністю актори трупи створюють не просто пантоміми, а справжнє шоу, драматичну клоунаду, новаторство якої неможливо порівняти зі звичними жанрами.

«Головна ідея постановки в тому, що ми всі прагнемо здобути свободу, - каже режисер театру Георгій Делієв, але дуже часто стаємо рабами своїх стереотипів. «Маски в кубі» руйнує всі межі сприйняття, кожен може побачити тут щось своє і про себе, наше завдання створювати таке, що в принципі неможливо пояснити словами». Вистава "Маски в кубі" заснована на нових номерах і режисерських ідеях, починаючи від комедійних трюків і закінчуючи декораціями на сцені. Однак шоу увійшли і полюбилися глядачеві пантомімами «Масок», такі як культовий "Вокальний дует Мана-мана-тинч-тинч-титирим", який вперше з'явився на телебаченні в 1985 році, "Танок вмираючого лебедя" і "Танець самовара і чашок" з "Маски в опері".

У виставі беруть участь: Народний артист України Георгій Делієв, Народний артист України Борис Барський, Заслужена артистка України Наталія Бузько, Олександр Постоленко, Ігор Малахов, Михайло Волошин та ін…

«Щоб говорити на сцені, потрібно майстерність, ще більшу майстерність потрібно, щоб на сцені говорити мовчанням. Що таке смішно не може пояснити ні хто, і навіть розсміявшись не завжди можна пояснити, що це таке. Артисти комік-трупи «Маски» володіють цим щасливим даром - смішити людей. Ті, хто їх вже бачив, не забудуть, ті, хто не бачив, заслуговують того, щоб побачити». (Михайло Жванецький)

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Маски-шоу», що відбудеться – в Жовтневому палаці. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра.