UA EN RU
«   Грудень 2016   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2 3 4
» 5 6 7 8 91011
»12131415161718
»19202122232425
»262728293031 

Вистава-концерт в постановці Романа Віктюка
"Коханка Кохання"
Вистава-концерт в постановці Романа Віктюка 
"Коханка Кохання"

 

 "Коханка Кохання"

 Вистава-концерт

У головній ролі - співачка Ніно Шаншиашвілі, сценічне им'я – НУЦА.

Ця вистава вибивається з тієї обойми, що називається Театром Романа Віктюка. Вона тримається дещо окремо, тут немає того калейдоскопу прийомів, новаторства сюжету, дивертисменту акторських робіт, - усього того, що складає прийоми Майстра. Однак тут, у "Коханці Кохання" сфокусувалось усе те, до чого тяжіє режисер. Це авторський театр. Адже повноправним співавтором режисера стала актриса Нуца. Роман Віктюк створив для неї моновиставу, яку можна показувати де завгодно - і в малесенькому залі кабаре, і на величезній сцені драматичного театру.

В репертуарі світові хіти Едіт Піаф, Френка Сінатри, Володимира Висоцького, Клавдії Шульженко та багатьох інших, а також пісні та слова на музику НУЦИ.

Костюми: Карл Лагерфельд.

Декорації: Ніно Шаншиашвілі (НУЦА).

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Вистава-концерт в постановці Романа Віктюка "Коханка Кохання" », що відбудеться – в Жовтневому палаці. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра.