Нам 10 років — Дякуємо Вам!
UA EN RU
«   Жовтень 2016   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
 17181920212223
»24252627282930
»31      

Олег Басилашвілі
моно-вистава
Олег Басилашвілі
моно-вистава

Шановні глядачі!

Вистава переноситься. Нова дата встановлюється і буде повідомлена найближчим часом.

Дякуємо за розуміння!

Вперше в Києві моно -вистава народного артиста СРСР Олега БАСИЛАШВІЛІ

« З Петербурга з любов'ю ... Роздуми ...».

Талант дається згори, Богом. Олег Басилашвілі був народжений для того, щоб стати чудовим артистом, одним з тих, для кого професія - це втілення всього життя!

Його герої у фільмах «Осінній марафон», «Службовий роман», «Вокзал для двох» та багатьох інших змушують людей сміятися і плакати. Неповторна майстерність перевтілення ставить його в один ряд з видатними театральними артистами сучасності. Сьогодні неможливо уявити один з видатних театрів СНД БДТ ім. Г.А. Товстоногова, що має майже вікову історію, без Олега Валеріановича Басилашвілі ...

З режисирувана самим актором моно -вистава розкриває його багатогранний талант. Ви зможете насолодитися чуттєвим виконанням улюблених артистом віршів і пісень. Почути незабутні історії, які дозволять заглянути в душу цієї людини, відчути велич і красу одного з найкрасивіших міст на землі - Санкт -Петербурга!

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Олег Басилашвілі моно-вистава», що відбудеться – в Театрі оперети. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра.