Акція! Оплата без комісії
Мобільний додаток
Всі квитки без сервісного збору
UA EN RU
«   Сiчень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 91011121314
»15161718192021
»22232425262728
»293031    
«Чоловіки на межі нервового зриву»

«Чоловіки на межі нервового зриву»18 лютого 2018, 19:00
120 – 390 ₴

«Чоловіки на межі нервового зриву»

Гастролі Харківського театру «Нова сцена»!

Вистава «Чоловіки на межі нервового зриву» — це розумна і людяна комедія про чоловіків 21-го століття, про таємниці і страхи, які вони приховують за масками кар'єристів, чоловіків і мачо.

У шаленому ритмі сучасного життя ми не чуємо вже ні себе, ні своїх друзів, ні близьких людей. Але криза середнього віку підкрадається непомітно, і помітними стають стіни, які збудували Макс, Лео і Джонні між собою, світом і один з одним. Вони говорять про любов і жінок, намагаються допомогти один одному заглянути собі в душу, сперечаються про психоаналіз і фільм Педро Альмодовара «Поговори з нею».

Кожен з героїв, намагаючись допомогти іншому, розкриває власні больові точки і вирішує свої накопичені проблеми. Іронія тут змінюється гострою постановкою питань: «Хто вони — чоловіки сьогодні, і що з ними сталося, і що, взагалі, таке — бути чоловіком?» І чому багато хто вже не вміє сказати жінці: «Я люблю тебе» і відповісти на, здавалося б, прості запитання: «чого я хочу насправді, для чого живу, чому присвячую своє життя?»

У напівжартівливій манері троє чоловіків вирішують серйозні проблеми буття, переходячи від приватного до загального, і знаходять, зрештою, і самих себе, і вихід до світла в кінці тунелю. Вистава «Чоловіки на межі нервового зриву» дає можливість і посміятись, і подумати, але головне — він дає заряд оптимізму, такого необхідного в наш депресивно-агресивний час.

П'єса Міки Мюллюахо «Паніка. Чоловіки на межі нервового зриву» — в міру інтелектуальна, в міру розважальна мелодрама про трьох сорокарічних чоловіків, що переживають кризу середнього віку. Живі діалоги, впізнавані ситуації, комічні перетворення, пародія на психоаналіз, пружний ритм мегаполісу і почуття жалю до трьох безпорадних персонажів, які запуталися у своєму житті.

Вистава йде на російській мові.

Творці вистави:

Світло - Едуард Лобанов, Юрій Лавров

Режисер - Микола Осипов

Художник - Марина Моісеєнко

Актори:

Макс - Виталиий Мизяк, Тимур Громико

Джонні - Сергій Дзялик

Лео - Роман Фанин

«Чоловіки на межі нервового зриву» «Чоловіки на межі нервового зриву»

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на ««Чоловіки на межі нервового зриву»», що відбудеться 18 лютого 19:00 в Національній Музичній Академії України. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра.