UA EN RU
«   Травень 2017   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
» 1 2 3 4 5 6 7
» 8 91011121314
»15161718192021
»22232425262728
»293031    

«ЛУСКУНЧИК»
«ЛУСКУНЧИК»«ЛУСКУНЧИК»
П. Чайковський
Представляє Віденська Опера  у постановці Рудольфа Нурєєва
 у супроводі Оркестру Віденської опери

Диригент Пол Конелі
Хореографія Рудольфа Нурєєва
Головні партії виконують:
Клара Людмила Коновалова
Дросселмайєр/Принц Володимир Шишов

Віденський Staatsballett представляє найкращих хореографів та танцівників світу, але найвидатніший танцівник та хореограф XX сторіччя Рудоль Нурєєв, ніколи не співпрацював із Віденською оперою. Лише у 1985 році
Нурєєв представив у Відні остаточную версію “Лускунчика” із Паризької опери.
Версія Нурєєва є особливою тим, що він вперше  додав до балету Чайковського, той глибокий психологічний зміст казки Хоффмана.
Театральний критик Клайв Барнс зауважив: “До цього ми ніколи не бачили потужного драматизму “Лускунчика”. Небагатьом вдається так влучно показати свій власний стиль”.

Запис 2012 року, 2 дії, тривалість 1 година 50 хвилин.

Трейлер

Фестиваль “Уік-енд в Опері”

Зірки Паризької Опери,  Відня, Сан-Франциско та інших світових театральних майданчиків відтепер  щомісяця в культурному центрі кінотеатрі “Київ”  у проекті OPERA HD.

Завдяки мистецькому проекту OPERA HD кияни отримають можливість дивитися світові оперні прем'єри в умовах максимально наближених до реальності театру – на великому екрані з бездоганим зображенням та звуком! Проект OPERA HD підкорив глядачів всіх континентів і триває у понад 2800 кінотеатральних майданчиків світу!

У Києві фестиваль став можливим завдяки підтримці Французького культурного центру та Австрійського культурного форуму.

"Проект "Уїк-енд в опері" -- це можливість познайомити шанувальників справжнього мистецтва з якісним європейським музичним театром, причому це знайомство "крупним планом". Сучасний європейський оперний театр - це не тільки потужна індустрія і технології, але й цікаві парадоксальні концепції, спірні, але завжди цікаві переосмислення класичних оперних сюжетів."
 
http://dt.ua/CULTURE/v-kiyevi-startuye-uyik-end-v-operi-154445_.html

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на ««ЛУСКУНЧИК»», що відбудеться – в Кінотеатр "КИЕВ". Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра.