Мобільний додаток – всі квитки без сервісного збору
UA EN RU
«   Листопад 2017   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»27282930   

Федра. Золотий колос.
Андрій Жолдак
 

Федра. Золотий колос.
Андрій Жолдак"Федра. Золотий колос" – це вистава, основа якої - древньогрецький міф про Федру, дружину Тезея, що закохалась у його сина, свого пасинка Іпполіта. "Золотий колос" - це сталінський санаторій 1930-х, що був призначений для відпочинку і лікування радянської еліти.

Андрій Жолдак не просто помістив героїв у радянську епоху. У цьому суміщенні епох режисеру ввижаються існуючі поза часом язичницькі паралелі та трагічні безодні, що не зникають з плином сторіч. Сенс трагедії вічний і незмінний з часів Евріпіда. Значення перше: кожен хоче кохати і кожен хоче бути коханим. Значення друге: це неможливо. Значення третє: переступив межу, доводиться платити. Значення четверте: платити доводиться всюди і завжди - що у стародавній Греції, що у Радянському Союзі.Федра. Золотий колос.
Андрій Жолдак

"Федра. Золотий колос" - це не побутова замальовка, а трагедія з повною ліквідацією усіх головних закоханих героїв у кінці.

 

У головній ролі Марія Міронова.

 

 

 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Федра. Золотий колос. Андрій Жолдак», що відбудеться – в Театрі ім. Лесі Українки. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра.