UA EN RU
«   Вересень 2017   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 

"Двері"
містична комедія
"Двері"
містична комедіяДВЕРІ
Харківський «Театр 19»
Містична комедія на дві дії

Людина часто просто живе, пливучи за течією. Вона зайнята своїми повсякденними справами і часто ні про що суттєве не замислюється, поки не відбувається ЩОСЬ.

Герої вистави "ДВЕРІ" - Капітан, Командор і Професор - прийшли кожен по своїх справах в одне і те ж приміщення. Для кожного у цієї кімнаті своя адреса і своє призначення. І різні двері. Герої намагаються знайти пояснення цій плутанині, але в цей час у місті оголошується дивна "хімічна тривога". Не маючи можливості вийти з кімнати, персонажі розповідають про себе, озираючись на своє минуле. Капітан, Командор і Професор, намагаючись зрозуміти ситуацію, що склалася, то приходять до логічних та виправданих висновків, то потрапляють у глухий кут і виявляються не в силах пояснити фантастичні явища, що відбуваються в містичній кімнаті. А потім з'являється загадкова Жінка ...

"Двері" - це, можна сказати, вистава для всіх: і для тих, хто приходить в театр відпочити, розважитися і посміятися іскрометним жартам, і для тих, хто любить поміркувати про серйозні і глибокі речі. Але не без іронії, звичайно.

Режисер - Ігор ЛАДЕНКО
Художник - Катерина КОЛЕСНІЧЕНКО

У ролях: Олег ДІДИК, Сергій ЛІСТУНОВ, Юрій НІКОЛАЄНКО, Наталія ІВАНСЬКА

Тривалість - 2 години 20 хв.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Двері" містична комедія», що відбудеться – в Молодому театрі. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра.