Акція! Оплата без комісії
Мобільний додаток
Всі квитки без сервісного збору
UA EN RU
«   Сiчень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 91011121314
»15161718192021
»22232425262728
»293031    

Варшавская мелодия 2
Ада Роговцева
Варшавская мелодия 2
Ада РоговцеваПродюсерський центр “Smartville” представляє виставу “Варшавська мелодія-2”.

23 квітня 2016 року. 19:00. Конгрес-Хол. President Hotel. Госпітальна, 12.
Вистава російською мовою. Тривалість – 1 година 50 хвилин. Без антракта.

В ролях: Ада Роговцева, Катерина Степанкова, Ахтем Сеїтаблаєв, Володимир Задніпровський, Артем Ємцов.

Режисер – Ігор Афанасьєв.


«Варшавська мелодія-2»

П’єса «Варшавська мелодія» написана Леонідом Зоріном в 1967 році – саме тоді, коли критикувати окремі недоліки сталінського керівництва дозволялося дещо вільніше. У цьому випадку – закон 1947 р., що забороняв шлюби з іноземцями. Тонка, дотепна і навіть трагічна історія кохання двох молодих людей – польської студентки Гелени і радянського студента Віктора – котрі не без втрат щойно пережили війну і нарешті знайшли один в одному прихисток, опору і сенс у житті, проте все це було зруйновано отим злощасним законом.
Відомий режисер, екс-киянин Ігор Афанасьєв написав продовження “Варшавської мелодії”. Це - продовження історії польської дівчини Гелени, яка, за версією Афанасьєва, після розлучення з коханим потрапила в США. Наприкінці вісімдесятих, як і всі інші емігранти з соціалістичного табору, вона щиро повірила у горбачовську перебудову і повернулася в СРСР. На одній з московських вулиць Гелена зустрічає чоловіка, який нагадує їй коханого з далекої юності. Ця зустріч здіймає цілий вир спогадів у душі літньої жінки, але поряд з цим народжується нове кохання.
Афанасьєв створив продовження історії польської студентки саме для Ади Роговцевої, слава якої у цій ролі була неймовірною. І нині Ада Миколаївна грає жінку, що здатна у себе закохувати і сама закохуватися.
“Варшавська мелодія-2” адресована тим, у кого ностальгія за молодістю, за чудовими акторами, за улюбленими спектаклями.

 

 

 

Варшавская мелодия 2
Ада Роговцева

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Варшавская мелодия 2 Ада Роговцева», що відбудеться – в Президент Отель. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра.