Мобільний додаток – всі квитки без сервісного збору
UA EN RU
«   Грудень 2017   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
»11121314151617
»18192021222324
»25262728293031

Mnozil Brass
Mnozil Brass«Мноціл брас» (Mnozil Brass) - сім музик - віртуозів, які не тільки грають на різноманітних мідних духових інструментах, а й співають так, що їм може позаздрити будь-який професійний вокальний гурт.

У 1992 році ансамбль був створений випускниками Віденської консерваторії.

Придумали сім веселунів - студентів свою назву в одному з відомих віденських кафе поряд з місцем навчання - вони вирішили, що гурт буде називатися на ім'я цього кафе, яке - в свою чергу - носило ім'я свого господаря, Мноціла - який, знову ж, давав їм розважатися запізно і вибачав тимчасові борги!

Вони знайшли свою «нішу» далеко від академічної концертної сцени.
Як назвати їх програми - кабаре, театралізоване шоу, повне іскрометного гумору або клоунської - вищої проби - музично- вокальною програмою?

Учасники Mnozil Brass вважають, що їх музику потрібно не тільки слухати, а й дивитися. Дійсно, тільки так і можна повною мірою насолодитися їх гумором, імпровізаційної свободою і приголомшливим артистизмом.

У Києві вони будуть вперше - і невідомо, коли наступного разу - графік їх концертів дуже заповнений і географія - дуже обширна.

Їх хочуть бачити на всіх континентах.

Приєднуйтесь, пані та панове.

Приєднуйтесь.

Заряд радості і бадьорості вам буде забезпечений!

Офіційний сайт:

http://www.mnozilbrass.at

http://www.youtube.com/watch?v=mWfAUY9gjoQ  

http://www.youtube.com/watch?v=5_srdB2JGBI 

http://www.youtube.com/watch?v=tkm5KLsOFMw

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Mnozil Brass», що відбудеться – в Жовтневому палаці. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра.