UA EN RU
«   Квiтень 2017   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
 17181920212223
»24252627282930

Кукринікси
Рок Вистава "Горшенев-Єсенін"

Київ

Клуб «Atlas»Кукринікси
Рок Вистава "Горшенев-Єсенін"Вперше в Україні, Кукринікси представлять: Рок Вистава "Горшенев - Єсенін"

Гурт "Кукринікси" представляє нову концертну програму "Життя поета",
повністю засновану на сольній роботі лідера гурту Олексія Горшенєва за творами великого російського поета Сергія Єсеніна.

Дві частини проекту "Горшенев - Єсенін" (Душа поета, Смерть поета) об'єднані в одне постановочне шоу, в якому візьмуть участь запрошені артисти. Пісні на вірші Сергія Єсеніна, будуть виконані в хронологічному порядку їх твори поетом, тому ви зможете простежити зміну особистості і життя поета. На тлі виконання пісень актор стане втіленням зміни особистості і життя поета. З кожною новою піснею образ актора буде змінюватися. У фіналі програми акторові належить зрадити всю повноту трагедії образу поета. Його розуміння життя, тонку душевну організацію і людяність. Шоу не ставить завдання з пошуку причин смерті Сергія Єсеніна, воно розповідає про глибину таланту поета і його любові до життя. Саме через любов до життя в своїх віршах поет доторкнувся до істини. Можна написати про його не просту хуліганську суть. Вона була невід'ємною частиною особистості та характеру Єсеніна. Алкоголь в його житті не був на побутовому рівні, за допомогою нього він міг йти від банальної життєвої смерті. У зв'язку з чим відчував ... Його доля підходить кожному поетові, в тій чи іншій мірі.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Кукринікси Рок Вистава "Горшенев-Єсенін"», що відбудеться – в Клуб «Atlas». Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра.