UA EN RU
«   Березень 2017   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

Denis Lavant

Київ

SentrumDenis LavantДені Лаван вперше завітає в Україну з театральним проектом, про який вже багато говорять у Парижі. Цього разу мистецька співпраця з театром ДАХ дала несподіваний результат – театральні читання. Головні ролі виконають Дені Лаван та Дмитро Ярошенко, Марина Вознюк забезпечить музичний супровід та переклад.

У 2006 році, актор театру та кіно Дені Лаван вирушив у подорож до Россії  з нагоди турне, присвяченого поезії. У кожному місті він мав численні зустрічі з місцевими поетами, які ділилися своїм досвідом. Ці миті життя та спадщина великих авторів надихнули його до написання розповіді, яка була опублікована в 2009 році.

Саме завдяки цій пригоді Дені Лавана українська публіка зможе зустрітися й з українським актором Дмитром Ярошенко. Після постановки «Станція», в рамках минулорічного Гогольфету, французький режисер Стефан Рікордель повертається до Києва, щоб презентувати театральні читання «У подорожі...». Цей франко-український проект став одою грі, подорожі, іншим творам, написаним українською, французькою та російською мовами, а також шаною таким світовим авторам, як Шекспір, Гоголь, Достоєвський, Кольтес...

Театральні читання, музичний супровід та неперевершена гра акторів – усе це не залишить осторонь жодного глядача.

Читання в Україні відбудуться тільки один раз в рамках фестивалю «Французька весна».

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Denis Lavant», що відбудеться – в Sentrum. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра.