UA EN RU
«   Квiтень 2017   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
 17181920212223
»24252627282930

Ігор Закус з програмою "Коломийки"

Київ

Caribbean ClubІгор Закус з програмою "Коломийки"27-го жовтня відбудеться концерт Ігоря Закуса з програмою “Коломийки”.

Ігорь Закус - відомий український композитор та бас-гітарист. Основним музичним проектом Ігоря є Jazz Kolo, головною метою якого є популяризація українських музікантів та вокалістів, створення українських пісень та оригінальних аранжувать.
27-го жовтня Ігорь Закус презентує концертна програма “Коломийки” у Caribbean Club.

Програма складається з відомих українських народних пісень, які аранжував Ігор Закус використовуючи сучасну гармонію, різні стилі та прийоми імпровізаційної музики сьогодення.Завдяки свіжому та оригінальному аранжуванню пісні зажили новим життям.За допомогою рідкісних  інструментів, таких як трембіта,водофон, та взаємної пов’язанності, кожна композиція перетікає в наступну, створюючи одне цілісне музичне полотно.

В концерті приймуть участь видані музіканти:
Сергій Сидоренко - духові
Родіон Іванов - клавіші
Ігор   Закус - бас, аранжування
Максим Кондратенко - барабани

Неймовірну музичну програму доповнить чарівний вокал Іванки Червінської. Її голос та манера співу дають програмі неповторний колорит.

Запрошуємо Вас на концерт 27-го жовтня. Почуйте українську народну музику по-новому.


Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Ігор Закус з програмою "Коломийки"», що відбудеться – в Caribbean Club. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра.