UA EN RU
«   Грудень 2016   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2 3 4
» 5 6 7 8 91011
»12131415161718
»19202122232425
»262728293031 

Женщины в ре миноре
Довгий різдвяний обід

Женщины в ре миноре
Довгий різдвяний обід15 грудня 2016, 19:00
40 – 300 ₴
25 січня 2017, 19:00
40 – 300 ₴«КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ»
 ЖЕНЩИНЫ В РЕ МИНОРЕ
(ЖІНКИ У РЕ МІНОРІ)

Балет на одну дію на музику Й.С.Баха
(Концерт №1 для клавіру з оркестром /ре мінор/)

Ідея, хореографія, постановка – Раду ПОКЛІТАРУ
Художник костюмів – Дмитро КУРЯТА
Асистент хореографа – засл. арт. України Анатолій КОЗЛОВ
Художник по світлу – Олена АНТОХІНА
Звукорежисер – Олександр КУРІЙ

ВИКОНУЮТЬ:
Він
– лауреат Міжнар. конкурсу Олексій Бусько, Сергій Кон
Вона – Анна Герус, Еліна Віннікова та артисти трупи «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ»

«Женщины в ре миноре» (Жінки у ре мінорі) - вистава, сповнена захоплення перед величчю генія Й.С.Баха. Бахівська поліфонія послужила джерелом натхнення для автора хореографії - вся пластична тканина цього балету абсолютно поліфонічна. Трагічна історія про неіснуючу жіночу дружбу стала лише приводом для розгортання надзвичайно складних багатофігурних композицій та пронизливих дуетних фрагментів. 
Балет створено за підтримки Володимира Бородянського.

Довгий різдвяний обід.

«Долгий рождественский обед» на музыку Антонио Вивальди по мотивам одноименной пьесы Торнтона Уайлдера -  это балет-размышление о быстротечности жизни, о том какими суетными, бесполезными делами мы наполняем драгоценные минуты, часы, годы нашего существования на земле. Главная сюжетная линия пьесы повествует о девяноста годах из жизни семейства Байярдов, проносящихся в виде рождественских обедов.
В череде застолий, в веренице празднеств проходят перед нами судьбы людей. Словно бабочки однодневки они исчезают в смерти, не оставив после себя ничего, что дало бы повод вспомнить о них последующим поколениям. Яркая, гротесковая хореография позволяет без догматической нравоучительности достучаться до сердца каждого зрителя в зале. И может быть задуматься – чем мы отличаемся от героев на сцене?

Женщины в ре миноре
Довгий різдвяний обід

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Женщины в ре миноре Довгий різдвяний обід», що відбудеться 15 грудня -25 січня в Театрі опери та балету для дітей та юнацтва. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра.