Мобильное приложение – все билеты без сервисного сбора
UA EN RU
«   Декабрь 2017   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
»11121314151617
»18192021222324
»25262728293031

Новогодний концерт
"Штраус в оперетте"
Новогодний концерт 
"Штраус в оперетте"Новорічний концерт "Штраус в опереті" - цикл традиційних передноворічних концертів, до програми яких включено найкращі музичні твори родини Штраусів – батька та синів, як популярних, так і тих, що  прозвучали і звучатимуть в Україні вперше. Серед музичних номерів, які в Україні вже виконано вперше, — вальс «Там, де цвітуть лимони», романс для віолон челі з оркестром, а також кадриль «Кармен», автор якої — брат Йоганна Едуард Штраус. Для багатьох номерів ноти спеціально замовляються у Відні. А глядачі мають можливість не тільки насолодитися шедеврами, а й почути історії створення деяких із них.

«Київська оперета – театр, який руйнує стереотипи. Ми не лише показуємо нові та улюблені вистави, але й влаштовуєм музичні атракції», - повідомив художній керівник Національної оперети Богдан Струтинський.

Як зазначила диригент-постановник концерту, з. а. України Оксана Мадараш, музика славетної родини музикантів Штраусів складна для виконання та потребує високої майстерності і віртуозності, але завжди створює особливий настрій. «Тому виконуючи її у найкращих віденських традиціях ми перенесемо глядачів у незабутнє свято», - переконана співорганізатор проекту.

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на «Новогодний концерт "Штраус в оперетте"», которое состоится – в Театре оперетты. Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера.