Мобильное приложение – все билеты без сервисного сбора
UA EN RU
«   Октябрь 2017   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
»3031     
Рок-опера «Орфей и Эвридика навсегда»

Рок-опера «Орфей и Эвридика навсегда»

Киев

FREEDOM Event HallРок-опера «Орфей і Еврідіка назавжди»

Шановні пані та панове!

Продюсерський центр "Квартал-Концерт" спільно з Freedom Event Hall мають за честь запросити Вас на прекрасне, масштабне та унікальне в своєму роді музичне шоу - електро-рок-оперу «Орфей та Еврідіка назавжди» 9 жовтня в концерт-холі "Freedom" о 19:00.

УНІКАЛЬНІСТЬ електро-рок-опери полягає в тому, що глядач почує в цьому шоу рідкісні голоси виконавців, такі як тенор-альтіно, бас-профундо й інші. Побачить чудову сучасну постановку і зможе насолодитися надзвичайно мелодійною музикою, яку автор створив в новому жанрі-електро-рок опера! Цей проект вже підкорив найкращі сцени України!

СЮЖЕТ. За основу сюжету для проекту взятий давній міф про кохання «Орфей та Еврідіка». За авторським задумом сюжет був змінений, також змінилася і назва «Орфей та Еврідіка назавжди».

Автор і композитор: Михаїл Брунський

Режисер-постановник: Андрій Цар

Організатор: Продюсерський центр "Квартал Концерт"

Генеральний продюсер: Олена Брунська

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на «Рок-опера «Орфей и Эвридика навсегда»», которое состоится – в FREEDOM Event Hall. Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера.