UA EN RU
«   Август 2017   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1 2 3 4 5 6
  7 8 910111213
»14151617181920
»21222324252627
»28293031   

Рок-опера «Орфей и Эвридика навсегда»
Рок-опера «Орфей и Эвридика навсегда»РОК-ОПЕРА «Orpheus and Eurydice forever» Орфей та Еврідіка назавжди»

Світова прем'єра в Україні 19 травня 2016 року в Київському Національному театрі опери та балету України відбудеться прем'єра РОК–ОПЕРИ «Orpheus and Eurydice forever».

   Всю багатогранність інноваційної опери глядач відчує завдяки участі в проекті солістів з незвичайними голосами: Дискант, Тенор-альтіно, Бас-профундо, Мецо-сопрано та ін. у супроводі симфонічного оркестру, академічного хору і DJ. У проекті задіяно більше 100 віртуозних музикантів.

   Автором цього унікального музичного проекту є український композитор Михайло Брунский, який дарує новий погляд на оперу. Проект рок-опера це Національний музичний продукт, симбіоз музичних стилів, таких як класика, рок і електро.

   Український глядач отримає унікальну можливість почути і побачити музичну постановку, яка відповідає Світовим канонам у сучасному мистецтві. Постановка має своє незвичайне забарвлення музичного звуку і новаторську подачу класичного твору. У цьому проекті глядачі зможуть познайомитися з красивою історією кохання, яка пов'язана з одвічною боротьбою світлих та темних сил з непередбаченим закінченням у фіналі.

   Рок–Опера «Orpheus and Eurydice forever» це проект, створений під час військових дій в Україні, який відкриє Світу ще одну грань української Національної сучасної музичної творчості і нагадає, що любов допомагає пройти всі випробування. 

Продюсер музичного проекту  Олена Брунська

Проект здійснено за підтримки БФ «Місія С.О.С»

Місце прем'єри музичного проекту: Національний академічний театр опери та балету України ім. Т.Г. Шевченка.

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на «Рок-опера «Орфей и Эвридика навсегда»», которое состоится – в Национальной опере Украины . Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера.