UA EN RU
«   Март 2017   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

Битва Оркестров

Битва Оркестров
УВАГА!!! УВАГА!!! УВАГА!!! ШАНОВНІ ПОЦІНОВУВАЧІ МУЗИКИ!!!

Надзвичайна подія!!!  Визначився суперник НАОНІ- оркестра в грандіозному міжнародному шоу «Битва Оркестрів», яке відбудеться 25 березня 2017 року в Палаці мистецтв «Україна»!!!
ЗУСТРІЧАЙТЕ - Національний академічний народний оркестр Республіки Білорусь
ім. Й. Жиновича!!! 
Це буде справжня «БИТВА ОРКЕСТРІВ» на народних інструментах!!!  Нас очікує яскраве видовище!!! НАОНІ проти Оркестра Жиновича!!! УКРАЇНА vs БІЛОРУСЬ!!!

Трохи інформації про оркестри:

БІЛОРУСЬ - Національний академічний народний оркестр Республіки Білорусь
ім. Й. Жиновича. Своєрідність і неповторність оркестру надає звучання білоруських цимбал, що складають основу оркестру. Крім цимбал різних груп, до складу оркестру входять баяни, флейти, гобой, кларнети, група ударних, а також білоруська дудка. Ці інструменти надають звучанню оркестру особливу барвистість і колорит.
Традиції оркестру успішно зберігаються і розвиваються  талановитим диригентом, народним артистом Білорусі, лауреатом Державної премії Білорусі та премії «За духовне відродження», професором Михайлом Козинцем.
Оркестр Жиновича, крім виступів в рідній країні, вже встиг побувати з гастролями в Індії, Туреччині, Румунії, Фінляндії, Німеччини, Фінляндії, Швеції, Польщі. І ось нарешті вони приїжджають в Україну!!!

Україна - Національний Академічний Оркестр Народних Інструментів України - провідний мистецький колектив України. Основою концертних програм оркестру є народна інструментальна музика всіх регіонів України. В концертах часто звучать оригінальні ансамблі: сопілкарів, троїстих музик, бандуристів, дримбарів, виконавців на зозульках.
В оркестрі нараховується близько 40 унікальних інструментів - бандури, цимбали, кобзи, скрипки, басоля, ліра, телинки, зозульки, свиріль, козобас, сурма, козацька труба, бугай, флояра, полтавський ріжок, дуда, дримба, рубель і качалка, бубон, береста та інші, що роблять оркестр унікальним у світі. 
Оркестром керує лауреат Національної премії ім. Т.Шевченка, народний артист України, професор Віктор Омелянович Гуцал.

За концепцією шоу "Битва Оркестрів" на сцені одночасно знаходяться два колективи, які ніби кидають один одному виклик і намагаються перевершити своїх вiзавi власною майстерністю та винахідливістю. Музична "битва" складається з трьох частин:
АВТОРСЬКИЙ ТУР – оркестри виконують авторські твори написані диригентами оркестрів або твори, які подаровані оркестрам авторами.
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТУР – оркестри виконують народні та сучасні національні хіти своєї країни.
СВІТОВІ ХІТИ – оркестри виконують найвідоміші світові шедеври від класичної музики до рока.
Шоу насичене романтикою і драмою кожної ноти  та  поєднує у собі віртуозність та величезний досвід оркестрів світового класу та істинний талант, гумор і креатин кожного з понад 150 музикантів, солістів, танцюристів та ведучих, які в цей вечір виступатимуть для столичної публіки! 
Переможця "Битви Оркестрів" обирає тільки глядач, який присутній у залі! Для обрання переможця необхідно опустити свій квиток в один з двох боксів з логотипами оркестрів. 
Унікальну концепцію шоу "Битва Оркестрів", аналогів якому немає в усьому світі, створила компанія "Magic Box". Організацією концерту займаються справжні професіонали своєї справи - компанія "Magic Box" та компанія "Квартал-Концерт". Це означає, що
"Битва Оркестрів" пройде на височайшому рівні! 

Оркестри вже готуються - підготуйся i ти!

  

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на «Битва Оркестров», которое состоится – в Дворце Украины. Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера.