UA EN RU
«   Февраль 2017   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728     

«Джазовий ринг» з Деннісом Аду

«Джазовий ринг» з Деннісом Аду

Киев

Caribbean Club20 лютого, 20.00, «Джазовий ринг» з Деннісом Аду.

Коли вирішальною може стати кожна мить і кожен звук ...

Коли замість суддів – всі, хто прийшов до клубу ...

Коли чоловіки з'ясовують стосунки не кулаками, а музикою ...

Коли до улюбленого музиканта подати рукою ...

Коли на ринг виходять не спортсмени, а кращі українські джазмени ...

Безпрецедентний проект «Джазовий ринг» з 20 лютого в Caribbean Club Concert-Hall! У ролі рефері - видатний український трубач Денніс Аду.

Перша дія – запеклий музичний поєдинок з декількох раундів. Змагаються – двоє альт-саксофоністів: Борис Могилевський і Ростислав Войтко.

У правому кутку джазового рингу – Борис Могилевський, віртуозний музикант і учасник Hryhory Parshyn Nonet "The Mingus Project", B. Mogylevskiy Quartet, Kiev Big Band і проектів Олексія Когана.

У лівому кутку джазового рингу – Ростислав Войтко, наймолодший український джазмен (йому всього 18 років !!!), блискучий саксофоніст і лідер квінтету JAZZ HABITS. З 2016-му році він грав на Alfa Jazz Fest у складі UA Big Band & Micheal Abene.

Хто із них більш майстерно володіє своїм інструментом? На чиєму боці будуть глядачі і рефері? Дізнаємося 20 лютого.

Друга дія – непередбачуваний джем-сейшн з учасниками поєдинку і стейдж-бендом. А стейдж-бенд на «Джазовому рингу» надзвичайно видатний – це Dennis Adu Quintet. Один з найбільш яскравих і затребуваних українських колективів, в репертуарі якого не тільки джазові стандарти в нових аранжуваннях, а й авторські твори Денніса Аду.

Ніяких сцен та підмостків, кордони між музикантами і глядачами стерті – джазовий батл пройде прямо посеред залу для глядачів!

Не пропустіть перший музичний бій 20 лютого Caribbean Club Concert-Hall!

Фан-зона - свободные зоны для просмотра мероприятия без привязки к конкретному месту.

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на ««Джазовий ринг» з Деннісом Аду», которое состоится – в Caribbean Club. Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера.