UA EN RU
«   Май 2017   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2 3 4 5 6 7
  8 91011121314
 15161718192021
»22232425262728
»293031    

"Джаз для взрослых с Алексеем Коганом"

"Джаз для взрослых с Алексеем Коганом"

Киев

Caribbean ClubМузичний лютий у Caribbean Club Concert-Hall неможливий без нової зустрічі з Олексієм Коганом та Jazz in Kiev Band.

Затишна і приваблива атмосфера клубу, проникливий джаз, занурення в музичну історію і чуттєвий танець - зустрічайте третій зимовий концерт «Джаз для дорослих» 17 лютого.

Щоб швидше і глибше ознайомити людину з музикою - розкажіть йому історію про неї. Цієї думки дотримується радіоведучий, музикант і продюсер Олексій Коган. На своїх концертах «Джаз для дорослих» він відкриває музику не тільки звуком, а й словом. І глядачі ... з натхненням приходять знову: слухати, відчувати, пізнавати і надихатися.

«Джаз для дорослих» - це не тільки цікаві історії. Це, перш за все, музика від Лаури Марті, Володимира Камінського, Валерія Волкова, Артема Менделенко і Володимира Ліхошви - джазового колективу Jazz in Kiev Band.

Ще одні незмінні учасники джазового дійства - граціозний балет NC-17, який вчить глядачів відчувати музику тілом.

Солд-аут за солд-аутом - на концерти проекту «Джаз для дорослих» все складніше потрапити, адже квитки розкуповують буквально у перший тиждень.

Не пропустіть лютневу зустріч з Музикою від закоханих в неї артистів, бронюйте столики вже зараз!

17 лютого, 20.00, Caribbean Club Concert-Hall!

Фан-зона - свободные зоны для просмотра мероприятия без привязки к конкретному месту.

"Джаз для взрослых с Алексеем Коганом"

 

 

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на «"Джаз для взрослых с Алексеем Коганом"», которое состоится – в Caribbean Club. Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера.