Мобильное приложение – все билеты без сервисного сбора
UA EN RU
«   Сентябрь 2017   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
 18192021222324
»252627282930 

Аніко Долідзе
"Gratitude to Kancheli"

Киев

Caribbean ClubАніко Долідзе
"Gratitude to Kancheli"11 серпня українська співачка Аніко Долідзе представить концертну програму «Gratitude to Kancheli". Вона присвячена дню народження Маестро Гії Канчелі і складається з творів, що зійшли зі сцени та екрану.
 
Гія Канчелі - видатний грузинський композитор-симфоніст, музику якого виконують по всьому світу найвідоміші диригенти і оркестри. Широкому колу глядачів композитор Гія Олександрович більше відомий, як автор музики до фільмів Георгія Данелії «Міміно», «Не горюй!», театралам - за постановками Роберта Стуруа "Ханума" та "Кавказьке крейдяне коло". На сьогодні - понад сто озвучених фільмів та вистав.
 
У програмі концерту пісні з фільмів «Діти моря» (режисер Н. Піпінашвілі), «Білі камені» (режисери Р. Чархалашвілі і Б. Цуладзе),  «Міміно» (режисер Г. Данелія), «Ведмежий поцілунок»  (режисер - С. Бодров), «Твій син, Земля» (режисер - Р. Чхеїдзе), «Диваки» (режисер Е. Шенгелая), а також вистав "Роль для починаючої актриси", "Ханума» і «Кавказьке крейдяне коло» (режисер Р. Стуруа).
 
Виконавці:

Аніко Долідзе (вокал)
Родіон Іванов (клавішні, аранжування)
Сергій Сидоренко (труба, флюгельгорн, гітара, звукові ефекти)
Ігор Закус (бас)
Роман Яковчук (барабани)

Аранжування до усіх пісень створив відомий український джазовий піаніст і композитор Родіон Іванов

 
Фан-зона - свободные зоны для просмотра мероприятия без привязки к конкретному месту.

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на «Аніко Долідзе "Gratitude to Kancheli"», которое состоится – в Caribbean Club. Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера.