Mobile application – all tickets without service charge
UA EN RU
«   November 2017   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»27282930   

New Year's
Strauss-concert
New Year's
Strauss-concertНоворічний концерт "Штраус в опереті" - цикл традиційних передноворічних концертів, до програми яких включено найкращі музичні твори родини Штраусів – батька та синів, як популярних, так і тих, що  прозвучали і звучатимуть в Україні вперше. Серед музичних номерів, які в Україні вже виконано вперше, — вальс «Там, де цвітуть лимони», романс для віолон челі з оркестром, а також кадриль «Кармен», автор якої — брат Йоганна Едуард Штраус. Для багатьох номерів ноти спеціально замовляються у Відні. А глядачі мають можливість не тільки насолодитися шедеврами, а й почути історії створення деяких із них.

«Київська оперета – театр, який руйнує стереотипи. Ми не лише показуємо нові та улюблені вистави, але й влаштовуєм музичні атракції», - повідомив художній керівник Національної оперети Богдан Струтинський.

Як зазначила диригент-постановник концерту, з. а. України Оксана Мадараш, музика славетної родини музикантів Штраусів складна для виконання та потребує високої майстерності і віртуозності, але завжди створює особливий настрій. «Тому виконуючи її у найкращих віденських традиціях ми перенесемо глядачів у незабутнє свято», - переконана співорганізатор проекту.

Dear customer, you can order and buy tickets on «New Year's Strauss-concert», which will be - at Operetta theatre You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service.