Action! Payment without fee
Mobile application
All tickets without service charge
UA EN RU
«   January 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1 2 3 4 5 6 7
  8 91011121314
»15161718192021
»22232425262728
»293031    
ЛЮДИНА, ЯКА ПЛАТИТЬ

ЛЮДИНА, ЯКА ПЛАТИТЬ

Kyiv

The Drama and Comedy Theatre February 22-March


February 22, 2018, 19:00
60 – 240 ₴
March 01, 2018, 19:00
60 – 240 ₴ЛЮДИНА, ЯКА ПЛАТИТЬ

Ів Жаміак

переклад з французької Євгена Бабенко

 (Ідеальна сімейка)

Трагікомедія

Прем’єра відбулася 9 вересня 2017 року.

Тривалість вистави 2 год. 30 хв.

 

Респектабельний месьє Амількар, зраджений дружиною, дітьми і друзями вирішує за допомогою грошей створити собі ілюзію щастя. Він за скажені гроші наймає трьох незнайомців (актрису Елеонору, повію Віржинію, художника Машу), щоб ті зіграли для нього близьких: турботливу дружину, чарівну дочку і відданого друга.

 

«Життя ідеальної сімейки» відбувається в супроводі іронічного дуету - жива музика і пісні у виконанні домашніх слуг месьє Амількара, є акомпанементом в незвичайних виставах цього, сплаченого наперед, «домашнього театру».

 

Але те, що спочатку здається всього лише дивною грою, поступово змінює життя всіх. І чим ближче фінал, тим складніше стає учасникам цієї незвичайної затії самим відрізнити награні почуття від самих що ні їсти натуральних ... Та й сам месьє Амількар абсолютно заплутався, де життя, а де їм же складений сценарій, де реальні людські почуття і жести, а де лицедійство. Адже справжнє життя грає в свої ігри, і завжди тільки за своїми, а не кимось вигаданим сценаріями. І створює цілком сюрреалістичні ситуації, в яких відбувається те, що месьє Амількар навіть не міг собі уявити. Наприклад, поряд з «дружиною» в один прекрасний день з'являється чарівна теща. А у «дочки» виявляється бой-френд ...

 

Про автора:

Ів Жаміак (1918 - 1987) - знаменитий французький драматург і актор. У 1947 році Ів Жаміак був названий кращим комедіографом Франції, а в 1963 році отримав приз Канського фестивалю за кращий сценарій.

Найбільшу популярність у світі мала комедія «Месьє Амількар, або Людина, яка платить» - історія про життя, в якому можна купити все, крім самого життя.

 

 

Меценат проекту - Сергій ЛАВРЕНЮК

Режисер-постановник - засл. діяч мистецтв України, Лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка  Дмитро БОГОМАЗОВ

Художник-постановник - Петро БОГОМАЗОВ

Музичне рішення - Олександр КОХАНОВСЬКИЙ

Художник по світлу - Тетяна КИСЛИЦЬКА

 

Дійові особи та виконавці:

Елеонора - засл. артистка України Леся САМАЄВА

Олександр - засл. артист України Андрій САМІНІН

Машу - нар. артист України Володимир ГОРЯНСЬКИЙ

Мелія - нар. артистка України Олена ХОХЛАТКІНА

Віржинія - Олена ЛАВРЕНЮК

Поло - Олександр ПІСКУНОВ

Слуги - Оксана ЖДАНОВА, Олександр БЕГМА

Dear customer, you can order and buy tickets on «ЛЮДИНА, ЯКА ПЛАТИТЬ», which will be February 22-March at The Drama and Comedy Theatre You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service.