Action! Payment without fee
Mobile application
All tickets without service charge
UA EN RU
«   January 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1 2 3 4 5 6 7
  8 91011121314
 15161718192021
»22232425262728
»293031    
ДИКУН

ДИКУН

Kyiv

The Drama and Comedy Theatre February 10-March


February 10, 2018, 19:00
45 – 150 ₴
March 23, 2018, 19:00
45 – 150 ₴ДИКУН

Алехандро Касона

Переклад з іспанської Наталії Трауберг

Сценічна редакція Олексія Лісовця

 

Комедія-притча

Вистава на дві дії

Тривалість вистави 2 год.

Про виставу:

Юний Пабло, що з дитинства виріс у горах, далеко від суспільства, в свої 24 роки виглядає необтесаним дикуном. Він абсолютно не готовий до зустрічі з цивілізацією. Його Тітоньки, що опікуються його вихованням, наймають молоду вчительку з міста ... Ніхто навіть не підозрює, які неймовірні події чекають героїв, і до яких випробувань приведе їх зустріч. Випробуванням ненавистю, зрадою, любов'ю ...

Багатошаровий і звивистий, романтично піднесений, а часто й по-комедійному забавний шлях від лютої ненависті до всепоглинаючої любові й становить сюжетну канву вистави.

А в основі всього - усвідомлення простої істини: сенс людського існування можна виразити всього трьома словами: Життя. Смерть і ... Любов.

Про автора:

Алехандро Родрігес Альварес Касона (1903-1965) - відомий іспанський поет і драматург, автор понад 20 п'єс. Деякі з них, такі як «Дерева помирають стоячи», «Човен без рибалки», «Далекі зорі», «Дикун (Третє слово)» отримали велику популярність, були перекладені багатьма мовами та з успіхом йшли у Франції, Італії, Австрії, Скандинавських країнах, Греції, Югославії, Росії, Ізраїлі та ін. Його комедії та драми тісно пов'язані з традиціями народного іспанського театру.

Син сільського вчителя А. Касона народився у 1903 році в невеликому пастушому селі на півночі Іспанії. Мотиви легенд й оповідей рідної Астурії А. Касона часто використовував у своїх творах.

Здобувши освіту народного вчителя, Алехандро Родрігес в 1931 році з групою студентів створив у Мадриді «Народний театр», метою якого було відвідати найвіддаленіші села, щоб донести до народу мистецтво театру. (Аналогічний театр в цей же час створив і друг драматурга Гарсія Лорка.) У 1934 році в репертуарі Народного театру з'явилася перша п'єса О. Касона «Сирена на суші», яка в тому ж році була відзначена Національною літературною премією. До цього у 1932 році Національна премія була присуджена А. Касона за збірку для дітей «Квіти легенд».

З приходом до влади в Іспанії генерала Франко у 1939 році драматург емігрував і по 1963 рік жив у Мексиці та Аргентині. Лише незадовго до смерті йому вдалося повернутися на батьківщину.

 

Дійові особи і виконавці:

Марга - Анастасія КАРПЕНКО, Катерина КАЧАН

Тітка Матильда - засл. артистка України Світлана ОРЛІЧЕНКО

Тітка Анхеліна - засл. артистка України Олеся ЖУРАКІВСЬКА

Пабло - Антон ВАХЛІОВСЬКИЙ

Сеньйор Ролдан - нар. артист України Лев СОМОВ

Хуліо - Сергій КОРШИКОВ

Еусебіо - Володимир МОВЧАН

 

Постановка і музичне рішення - засл. діяч мистецтв України Олексій ЛІСОВЕЦЬ

Сценографія - Ігор НЕСМІЯНОВ

Костюми - Кристина КОРАБЕЛЬНИКОВА

Саунд-дизайн - Олександр КОХАНОВСЬКИЙ

Балетмейстер - Антон ВАХЛІОВСЬКИЙ

Художник по світлу - Тетяна КИСЛИЦЬКА

Dear customer, you can order and buy tickets on «ДИКУН», which will be February 10-March at The Drama and Comedy Theatre You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service.