UA EN RU
«   August 2017   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
   1 2 3 4 5 6
  7 8 910111213
»14151617181920
»21222324252627
»28293031   
Містерія у ритмі танго «МАРІЯ.TANGUS DEI»

Містерія у ритмі танго «МАРІЯ.TANGUS DEI»
Містерія у ритмі танго «МАРІЯ. TANGUS DEI»

За мотивами оперіти А. П’яццолли «Марія з Буенос-Айреса»

(автор українського лібрето – Олексій Юрін)

Танго - це не просто танець, це ритуал, драма і фатальна пристрасть двох. Воно обпікає і пропалює наскрізь, спокушає і відштовхує, доводить до відчаю і дарує надію.

Танго сповнене протиріч, як і саме життя на околицях Буєно-Айресу. Саме там народилася головна героїня вистави – Марія, молода, чарівна мілонгітта, «нічна квітка насолоди», яка приречена на загибель у стінах портового пекла.

У пристрасній танго-містерії, А. П’яццолла представляє життя, кохання, смерть, очищення та воскресіння Марії, як метафору становлення та народження нового жанру - «танго нуво».

Для відтворення містерії автори вистави побудували складне багатожанрове дійство. Зухвала і ностальгічна музика А. П’яццолли в аранжуванні і виконанні ансамблю «Рідні наспіви» (керівник - Юрій Карнаух), поєднана з сміливою пластикою театру танцю (ансабль «Терен» - керівник, Євген Дралов) та вражаючими парадоксами образів художнього слова (Олександр Рудько).

Особливий аромат та присмак Буенос-Айресу ви відчуєте у виконанні аутентичних танго-імпровізацій Інес Ніколуліас та Дмитра Ланшина, а театр маріонеток додасть виставі «Maria. TangusDei» нотку епатажу.

Фатальний трикутник героїв втілений провідними артистами філармонії - Єлизаветою Ліпітюк (Марія), Андрієм Маслаковим (Відьмак), Олександром Чувпило (Соловей).

Dear customer, you can order and buy tickets on «Містерія у ритмі танго «МАРІЯ.TANGUS DEI»», which will be - at Nathional Philharmonia of Ukraine You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service.