Mobile application - all tickets without service charge
UA EN RU
«   October 2017   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
»3031     

CINDERELLA. A MAGICAL MUSICAL ON ICE

Kyiv

Sport palace -CINDERELLA. A MAGICAL MUSICAL ON ICE

CINDERELLA. A MAGICAL MUSICAL ON ICE
Попелюшка. Чарівний мюзикл на льоду

 Попелюшка -  улюблена казка в усьому світі, що надихнула ряд видатних митців на створення фільмів, вистав, телевізійних та балетних версій. Тим не менш, вона ніколи не була представлена як мюзикл на льоду.

 І ось у  2011 році колектив «World on ice» (сценарист і режисер Jindrich Simek) створив чарівний мюзикл на льоду, об’єднавши театральну гру зі співаками, акторами, танцюристами і фігуристами.

а відміну від інших шоу, які ви коли-небудь бачили, ця унікальна постановка об'єднує магію класичного музичного театру з вражаючим мистецтвом фігурного катання. Дивовижна театралізована сценічна вистава заворожує публіку, в той час як витончена драматична хореографія на ковзанах підсилює історію і переживання.

 У грандіозній постановці задіяний міжнародний склад з 50-ти професійних виконавців, що включає співаків, акторів, фігуристів, акробатів та артистів балету з різних країн світу.
 Спеціально для шоу були зшиті 300 унікальних костюмів, над якими працювали кращі майстри, що спеціалізуються на створенні історичних костюмів для драматичних театрів. Окремої уваги заслуговують і масштабні декорації, які постійно змінюються протягом вистави. Дія казки відбувається на сцені площею 1800 квадратних метрів. У шоу використовуються сучасні сценічні технології та спецефекти, а також масивний екран 16м × 6м із спеціальним анімаційним фільмом у форматі 3D, за допомогою якого створюється потрібна атмосфера і взаємодія з персонажами на майданчику.

 Ви теж маєте змогу стати безпосереднім учасником цього мюзиклу…
              
 Тривалість мюзиклу – два відділення по 60 хв.
 Антракт – 20 хвилин.


 Запуск глядачів починається за півгодини до початку мюзиклу. Дітям до 5 років вхід з батьками безкоштовний, без надання окремого місця. VIP місця знаходяться на льодовій арені на спеціальному професійному покриття.

Dear customer, you can order and buy tickets on «CINDERELLA. A MAGICAL MUSICAL ON ICE », which will be - at Sport palace You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service.