Mobile application – all tickets without service charge
UA EN RU
«   November 2017   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»27282930   
Toto Cutugno

Toto Cutugno

Kyiv

"Ukraine" palace November 27 19:00


November 27, 2017, 19:00
350 – 4500 ₴

Тото Кутуньо.

Тото Кутуньо - один з тих виконавців, чия творчість чітко асоціюється з певною епохою. Його любили, його наслідували, по ньому божеволіли. Сьогодні, здається, він вже втомився від активної гастрольної діяльності і просто спочиває на лаврах. Але це не так! Артист постійно багато виступає та з незмінним  ентузіазмом спілкується з шанувальниками. Його ім'я так само, як і багато років тому, хвилює серця слухачів. Його пісням хочеться підспівувати, його тексти запам'ятовуються в одну мить і назавжди. Хоча, можливо, феномену Тото Кутуньо можна відшукати й інше пояснення. Адже цей італійський співак завжди відрізнявся величезним талантом. Чарівний голос, шарм, галантність, прекрасні манери - це про легенду італійської естради, співака Тото Кутуньо.

Хітами Тото Кутуньо, багатьом з яких не один десяток років, досі заслуховуються люди різних поколінь. Кутуньо і зараз повний сил. Він активно виступає. Без його участі не обходиться жоден знаменитий фестиваль Сан-Ремо, де співак виступав 15 разів і одержав грандіозну перемогу у 1983-му з піснею "Тільки ми".

"Це радість, неймовірна радість, коли твоя пісня після Сан-Ремо стає популярною і не тільки в Італії, але і в світі - Україна, Білорусії, Франції, Іспанії", - відзначає співак, композитор Тото Кутуньо.

Найкращі свої мелодії Тото Кутуньо щедро роздав зіркам світової естради. Всі його найвідоміші хіти дісталися Даліді, Мірен Матьє і, звичайно, без Тото Куньо не було б такої слави у Джона Дассена.
 Сімейне життя естрадного співака по-італійськи заплутане, він більше сорока років одружений, як він каже, на коханій жінці на ім'я Карла, при цьому його єдина дитина, син Ніко, якому вже 26 років і яким він дуже пишається, народжений від іншої, і теж улюбленої стюардеси Христини. Ось такий він – «італьяно веро», справжній італієць!

 

Dear customer, you can order and buy tickets on «Toto Cutugno», which will be November 27 19:00 at "Ukraine" palace You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service.