UA EN RU
«   March 2017   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
 20212223242526
»2728293031  

The Zombies
The ZombiesМузика 60-х буде головним мотивом, і ми раді представити групу THE ZOMBIES, яка буде виступати протягом вечора. The Zombies – одна з не багатьох топ-груп 60-х, яка й досі приваблює велику аудиторію і виконує хіти, які були створені раніше. Найвідоміші з них: “Tell her no”, “She is not there”, “Time of the Season”, “Summertime”, “Hold your head up”, “Wonderful”. Колін Бланстоун і Род Арджент – справжні легенди, що належать до найпопулярніших поп-артистів останніх років. Багато приголомшливих хітів, особливо в США, The Zombies створили за дуже короткий час, що зробило їх унікальними.
• The Zombies виконують свою музику з тим самим ентузіазмом, з яким вони виконували раніше. Виступ буде відбуватися протягом двох годин з різними перервами. Колін і Род протягом вечора будуть доповнювати музику деякою інформацією про поп-життя 60-х.

Організація передасть частину прибутку на благочинність, що буде призначена для закупівлі медичного обладнання та його перевезення. Компанія прослідкує, щоб гроші досягли своєї призначення. Ніч Музики проводиться з твердим наміром організувати вечір музики для іммігрантів та українців, яких приваблює дана концепція і музика. Музика буде відігравати головну роль, але також буде багато можливостей для спілкування.  

Dear customer, you can order and buy tickets on «The Zombies», which will be - at The center of Culture and Arts of NAU You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service.