Mobile application – all tickets without service charge
UA EN RU
«   December 2017   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
»11121314151617
»18192021222324
»25262728293031

Masks show
Masks show15-17 листопада 2013 р. в Будинку клоунів в Одесі відбулася прем'єра вистави легендарного театру «Маски-шоу», під керівництвом Народного артиста України Георгія Делієва, "Маски в кубі". Далі плануються регулярні покази  цього спектаклю, як у своєму театрі, так і з гастрольними турами по Україні. Як і вся творчість «Масок», яка добре відома глядачеві завдяки гумористичному телесеріалу, нова програма непередбачувана провокацією і сміливим викликом буденності.

«Коли я чую слово Одеса, я відразу згадую Юрочку Делієва і його «Маски», які уособлюють для мене життєдайний дух цього дивного міста. З самих перших кроків, ще в моїй студії, ідея лицедійства так органічно і так неподільно поглинула його, що досі невтомно і радісно втілює її в життя у всьому, що робить, - будь то театр, кіно, живопис або музика». (Слава Полунін)

"Маски в кубі" - це комедія без слів про перетворення фантазії в реальність і реальності у фантазію. На сцені глядачі побачать виставу-сновидіння, де сюжетна лінія розчиняється в безперервному потоці свідомості. Тут дорослі стають дітьми, а все серйозне абсурдом. Смішні до нестями сцени змінюються красивими філософськими образами і несподіваними трюками. Так само, як один сон тут же стає іншим, настрій вистави непередбачувано змінюється від скетчу до скетчу. З надзвичайною пластичністю і майстерністю актори трупи створюють не просто пантоміми, а справжнє шоу, драматичну клоунаду, новаторство якої неможливо порівняти зі звичними жанрами.

«Головна ідея постановки в тому, що ми всі прагнемо здобути свободу, - каже режисер театру Георгій Делієв, але дуже часто стаємо рабами своїх стереотипів. «Маски в кубі» руйнує всі межі сприйняття, кожен може побачити тут щось своє і про себе, наше завдання створювати таке, що в принципі неможливо пояснити словами». Вистава "Маски в кубі" заснована на нових номерах і режисерських ідеях, починаючи від комедійних трюків і закінчуючи декораціями на сцені. Однак шоу увійшли і полюбилися глядачеві пантомімами «Масок», такі як культовий "Вокальний дует Мана-мана-тинч-тинч-титирим", який вперше з'явився на телебаченні в 1985 році, "Танок вмираючого лебедя" і "Танець самовара і чашок" з "Маски в опері".

У виставі беруть участь: Народний артист України Георгій Делієв, Народний артист України Борис Барський, Заслужена артистка України Наталія Бузько, Олександр Постоленко, Ігор Малахов, Михайло Волошин та ін…

«Щоб говорити на сцені, потрібно майстерність, ще більшу майстерність потрібно, щоб на сцені говорити мовчанням. Що таке смішно не може пояснити ні хто, і навіть розсміявшись не завжди можна пояснити, що це таке. Артисти комік-трупи «Маски» володіють цим щасливим даром - смішити людей. Ті, хто їх вже бачив, не забудуть, ті, хто не бачив, заслуговують того, щоб побачити». (Михайло Жванецький)

Dear customer, you can order and buy tickets on «Masks show», which will be - at The "Jovtnevyi" palace You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service.