Mobile application - all tickets without service charge
UA EN RU
«   October 2017   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
 16171819202122
»23242526272829
»3031     
"Kill me, darling!
lyrical comedy

"Kill me, darling!
lyrical comedy
Автор: Азіза Несіна
Режисер: Народний артист РФ - Валерій Гаркалін
У виставі беруть участь:
Народний артист РФ Валерій Гаркалін( Контролер)
Заслужена артистка РФ Ольга Прокоф'єва (Сиен),
Народна артистка РФ Олена Шаніна (диха).
 
Це історія про двох немолодих сусідок, які не хочуть відставати від сучасного життя, бадьорі, веселі і цікаві.   Їх прожите життя наповнене спогадами про покійних чоловіків та фантазіями  про не існуючі любовні листи.Але ж так хочеться простого людського тепла! І героїні мріють  хоча б на мить повернути той вогонь та пустощі, які притаманні молодості. І ось одного разу загальну  самотність героїнь порушує одне єдине повідомлення по радіо. В їхньому місті з’явився маніяк-душитель. Під виглядом контролера газових плит він приходить до будинку самотніх жінок……Думка про те, що не вигаданий чоловік може переступити поріг дому, народжує в душах у жінок справжню бурю емоцій. Вони з цікавістю уявляють картини, що буде, якщо маніяк прийде саме до них. Це і щемливе очікування. Нехай вб’є, але прийде! Ажде їм до смерті хочеться бути потрібними, нехай навіть  і на один день…..І саме в цей момент хтось стукає в двері…..Хто стоїть на порозі? Що буде, якщо відчинити?
 
 Вистава  вийшла  веселою, і розповідає про любов і самотність, про те, що душа завжди молода. Завдяки чудовим артистам персонажі виходять багатогранними і цікавими, героям неможливо не співпереживати!
 
Вас чекає зустріч з легендарними зірками театру і кіно: на сцену вийдуть Валерій Гаркалін, Ольга Прокоф'єва і Олена Шаніна. Побачити їх разом - мрія будь-якого глядача!
 
Блискуча комедійна пьєса здатна подарувати не одну сльозу сміху та співпереживання. До Вашої уваги дві години повної відчуженості від реального світу.
 

Dear customer, you can order and buy tickets on «"Kill me, darling! lyrical comedy», which will be - at The "Jovtnevyi" palace You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service.