Action! Payment without fee
Mobile application
All tickets without service charge
UA EN RU
«   January 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1 2 3 4 5 6 7
  8 91011121314
»15161718192021
»22232425262728
»293031    
Train "Odessa-mama 2"

Train "Odessa-mama 2"

Kyiv

Operetta theatre April 23 19:00


April 23, 2018, 19:00
190 – 990 ₴

Карколомна новина для всіх, хто й досі пам'ятає незабутні враження від блискучої, по-одеські колоритної комедійної постановки «Поїзд «Одеса-мама».

У наше місто їде вистава

«Одеса-мама-2 або Пригоди бравого солдата Швейцмана»!

 Творці, які наробили багато галасу виставами «Поїзд Одеса-Мама» і «Буревій на  ім'я Одеса», на цей раз вирішили стрибнути вище власної голови, і зібрали плеяду зірок першої величини, що від одного їх переліку йде обертом голова.

Тільки уявіть на хвилинку, що на вас чекає, якщо на одній сцені зберуться: не побоїмося цього слова, обличчя одеського гумору Олег Філімонов; екстраординарна, видатна в усіх сенсах Руслана Писанка; всенародний улюбленець «Довгоносик» Віктор Андрієнко і незабутній Яша з «Джентльмен-шоу» - Яків Гоп. Та ще й спеціально запрошена зірка, один з провідних акторів театру та кіно нашого часу, не менш геніальний син свого батька Семена Фаради - Михайло Поліцеймако!

Але і це ще не все. Про музичну насолоду для ваших вух подбає юна, але не по роках професійна співачка, переможниця телешоу «Голос країни. Діти» - Ганна Ткач. Її талант, неабияку майстерність і зворушливу душевність оцінили глядачі всієї країни, віддавши не тільки свої голоси, але і серця.

Вистава «Одеса-мама-2 або Пригоди бравого солдата Швейцмана» - не якийсь там театральний капусник, творці якого розраховують на успіх постановки лише через гучні імена на афіші. Це продуманий до дрібниць сценарій на гострі та актуальні теми, що хвилюють сьогодні суспільство. На глядачів чекає справжня буря емоцій: протягом двох годин вам доведеться не просто стримувати  напади сміху, але в певний момент і засумувати, а, можливо, і пустити сльозу.

Загалом, якщо ви опинитеся в числі щасливчиків, які встигли придбати квитки на виставу «Одеса-мама-2 або Пригоди бравого солдата Швейцмана» - вам забезпечена незабутня феєрія яскравих і різноманітних вражень. Ви ще довго не зможете забути справжній калейдоскоп іскрометного одеського гумору, прекрасної музики і таланту кращих комедійних акторів країни.

Dear customer, you can order and buy tickets on «Train "Odessa-mama 2"», which will be April 23 19:00 at Operetta theatre You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service.