UA EN RU
«   August 2017   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
   1 2 3 4 5 6
  7 8 910111213
»14151617181920
»21222324252627
»28293031   

Paul Ignatieff and
Catic Purtseladze

Kyiv

Kinopanorama -Paul Ignatieff and 
Catic PurtseladzeПрограма «Думки класиків , вірші, саундтреки, джаз і не тільки ..» - це справжнє поєднання краси жанру, стилю, легкості виконання, часу і поколінь. Концерт відомого талановитого паніаніста і композитора Павла Ігнатьєва з вокалісткою Катіко Пурцеладзе - це проникливі і ніжні джазові та авторські композиції, незвичайний  і зачаровуючий звук романтичного фортепіано, кращі світові джазові твори з репертуару Рейя Чарльза, Френка Сінатри, Елли Фітцджеральд, Луї Армстронга, Сари Вон. Також тут і коктейль емоцій , що змусить  тремтіти серце і любити життя - думки відомих поетів і письменників у віршах і листах своїм коханим (Цвєтаєвої, Екзюпері, Ахмадуліної і Асадова).
Стихія пристрасті, надзвичайно тонка і цікава. Життя, думки, почуття ... різкі, нестримні, відверті, передані словами і музикою - справжні шедеври поза простором і часом. Кожна мить концерту пронизана  любов'ю і безстрашною щирістю у віршах, в музиці, у виконанні і відображенні дуету з люблячих сердець. Любов дала життя авторським щирим творам Павла Ігнатьєва, творця музики на стику джазової та класичної традицій, які ви також почуєте на цьому концерті в Києві.
І особливу нотку романтики додасть несподіване виконання саундтреків до відомих кінофільмів про кохання.

Генії, поети, письменники, джаз, любов, рояль, вірші, думки, стиль, жанр, шедеври ...


 

Dear customer, you can order and buy tickets on «Paul Ignatieff and Catic Purtseladze», which will be - at Kinopanorama You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service.