Mobile application – all tickets without service charge
UA EN RU
«   November 2017   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»27282930   

“BALKAN BRASS BATTLE”

Kyiv

Crystal Hall -“BALKAN BRASS BATTLE”“BALKAN BRASS BATTLE”
Fanfare Ciocarlia vs. Boban i Marko Markovic Orkestar

Від Берліну до Токіо, від Амстердаму до Москви, всі знають, що найкращий в світі циганський духовий оркестр - це румуни Fanfare Ciocarlia. Чи може все-таки серби Boban i Marko Markovic Orkestar? Обидва гурти давно дістали визнання, гроші і армії фанатів. Але ж де ви бачили цигана, котрому вистачить слави без королівського титулу?
 
За благородною традицією, вирішити суперечку може лише музична дуель - Balkan Brass Battle, яку призначено на 30 січня у київському Crystal Hall. Два великих оркестри - Fanfare Ciocarlia та Boban i Marko Markovic Orkestar разом вийдуть на сцену. Дві години вони “стінка на стінку” змагатимуться за звання №1, наслідуючи давню і величну традицію брас-поєдинків від Балкан до Нового Орлеану. Переможця буде проголошено Королем балканських духових у суперважкій вазі. Ніяких кулаків - натомість кожен оркестр намагатиметься буквально здути суперника зі сцени, а перемогу визначить не нокаут, а ентузіазм аудиторії. То хто ж справжній Король? Це вирішать ті, хто прийде на Balkan Brass Battle 30 січня. 

Dear customer, you can order and buy tickets on «“BALKAN BRASS BATTLE”», which will be - at Crystal Hall You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service.