Action! Payment without fee
Mobile application
All tickets without service charge
UA EN RU
«   January 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1 2 3 4 5 6 7
  8 91011121314
»15161718192021
»22232425262728
»293031    
Мерилін Монро Тріумф і Агонія
Ірма Вітковська

Мерилін Монро Тріумф і Агонія
Ірма Вітковська
 

Вистава до свята прекрасної половини людства, присвячена одній з  найчарівніших та найзагадковіших жінок 20-го століття - Мерилін Монро.

Ми зруйнуємо старі міфи. Запрошуємо!

У головній ролі - одна з кращих актрис сучасної української сцени, заслужена артистка України Ірма Вітовська! У її виконанні Мерилін зваблива та талановита, глибока та розгублена, сильна та вразлива. Разом з Ірмою ви поринете у світ Монро та побачите її справжню.

Мерилін - це зірка та недосяжна мрія. Її ім’я асоціюється з яскравими ролями у кіно, пристрасними романами з найкращими та найвпливовішими чоловіками епохи, пікантними історія, сотнями інтриг та пліток.

Здається, її життя це мрія, але ж…. Образ, створений камерою, журналістами та прихильниками, виявився кліткою. Пасткою, з якої вона, талановита, смілива, сильна та пронизливо тендітна, так і не змогла вирватись.

Автори вистави «Мерилін Монро: Тріумф і Агонія» уявили останній, найскладніший та суперечливий період життя Мерилін Монро. Вона вже легенда, ікона, і вона вже “на гачку” залежності від уваги та поклоніння мільйонів, не може без них.

Супутниками Мерилін Монро у фінальному акті її життя будуть чоловіки, які залишили слід у її долі, у виконанні актора Євгена Прудника, та безсловесна помічниця – неодмінна тінь кожної зірки, у виконанні актриси Віталіни Біблів..

Особливістю вистави є участь джаз-бенду під керівництвом Віталія Фізера. Музиканти квартету є співрозмовниками головної героїні і виконують оригінальну музику, спеціально написану для вистави.

Глядачі оцінять оригінальне сценічне рішення, живий звук, сучасний відео-арт та нестандартний погляд на особистість великої діви Мерилін Монро.

Автор п’єси - Димитр Христов

Режисура та інсценізація - Юлія Маслак

Простір та костюми - Юлія Заулична

Композитор - Віталій Фізер

Хореографія - Ольга Семьошкіна

Візуалізація - Cергій Пілявець.

У затишному залі Caribbean Club у камерній атмосфері ми побачимо справжню Мерилін.

 

Dear customer, you can order and buy tickets on «Мерилін Монро Тріумф і Агонія Ірма Вітковська», which will be - at Caribbean Club You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service.