UA EN RU
«   Jule 2017   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
 17181920212223
»24252627282930
 31      
Dennis Adu Septet
«Independence Day»

Dennis Adu Septet
«Independence Day»
Dennis Adu Septet «Independence Day»

Усі знають, що США – країна, де з'явився і розцвів джаз, а Новий Орлеан - справжня джазова колиска. Джаз, що урятував американців в роки Великої депресії і на кілька поколінь визначив долю людей, які хоча б раз почули цю музику свободи.

Уже більше двохсот років 4 липня в США відзначають День незалежності. Саме 4 липня в Caribbean Club прозвучить найбільш «американський» і найбільш незалежний музичний жанр - джаз.

Цього вечора клуб наповнить вишукана музика Dennis Adu Septet. Українські джазмени влаштують концерт, який вже точно не можна пропускати. Адже це єдиний виступ септету у цьому сезоні.

Dennis Adu Septet - це сімка видатних музикантів, кожен - зі значним послужним списком, на чолі з беззмінним лідером - віртуозним трубачем Деннісом Аду.

Не треба представляти й інших учасників Dennis Adu Septet. 4 липня на сцені Caribbean Club:

Дмитро Александров - тенор-саксофон

Борис Могилевський - альт-саксофон

Олександр Чаркін - тромбон

Павло Литвиненко - піано

Олександр Ємець - контрабас

Павло Галицький - барабани

На святковому концерті прозвучить авторська музика і відомі джазові стандарти в нових аранжуваннях. Джазмени украй рідко грають в такому складі, тому радимо вам не пропустити цей виступ!

Фан-зона - свободные зоны для просмотра мероприятия без привязки к конкретному месту.

Dennis Adu Septet
«Independence Day»

Dear customer, you can order and buy tickets on «Dennis Adu Septet «Independence Day»», which will be - at Caribbean Club You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service.