UA EN RU
«   February 2017   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728     

«Фикси-ШОУ!»
«Фикси-ШОУ!»  «Фіксі-ШОУ!»
Компанія «Like Production Europe» представляє оригінальну дитячу виставу «Фіксі-ШОУ!» за мотивами анімаційного серіалу «Фіксіки» від творців мультфільму.
Унікальні декорації, нові музичні ігри, «фіксіпелкі» і новий головний герой -  ДімДімич. Під час проведення «Фіксі-ШОУ» діти зможуть на власні очі побачити улюблених героїв. Це інтерактивна вистава- «хепенінг»: вона дозволить кожній дитині взяти участь в дивовижній пригоді Фіксиків прямо під час вистави. Кожен малюк буде залученим в спільну гру і дію та відчує себе потрібним і незамінним. Допоможуть і веселі «фіксіпелкі», які можна співати всім залом!
В гості до лабораторії професора Чудакова прийде кращий друг Фіксиків – ДімДімич, для того, щоб взяти участь в експерименті по збільшенню Фіксиків. При цьому він сам стане Фіксіком, а разом з ним і всі глядачі в залі. Це витівки Комп'ютерного Віруса, з яким вступлять в поєдинок герої «Фіксі-ШОУ» і глядачі. Він виводить з ладу дивовижний пристрій, здатний зменшувати і збільшувати предмети і живих істот у багато разів. Без цього пристрою ДімДімич назавжди може залишитися маленьким ...
«А хто такі Фіксики - великий-великий секрет!» - Так співається у відомій пісенці про Фіксиків.
А щоб дізнатися, що ж сталося з нашими героями - приходьте на «Фіксі-ШОУ!»
Чекаємо на Вас на найбільш незвичайну в історії дитячу виставу!
P.S. Маленьким дітям до 5-ти років вхід безкоштовний (без надання окремого місця).
Програма вистави розрахована на дітей від 3-х до 12-ти років, тривалість 1 година. Вистава йде мовою оригіналу мультфільму. Сидіння в залі поставлені з різким підйомом, тобто кожне наступне сидіння знаходиться вище попереднього, що відкриває гарний огляд на сцену з будь якої точки залу. З місць по краях теж добре видно, зал дуже компактний.

Dear customer, you can order and buy tickets on ««Фикси-ШОУ!» », which will be - at House of Painter You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service.